Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ki nem várja 22....

Lányok, ki nem várja 22. -ére, hétfőre? Éreztek valamit? Mikor teszteltek? Én mintha szurkálást éreznék, meg fel vagyok fújódva már napok óta. De nem merek bizakodni, már 1 éve várunk babára.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szia. Én sem várom 22.-én . Sokszor voltatok együtt? Tudod mikor volt peteérésed? Bocsi ha túl sok személyes kérdést teszek fel.
2010. márc. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23-ára nem várom. Ugyan azt érzem,mint te, fel vagyok fújódva, de nekem inkább ilyen mindjárt megjön érzésem van, kicsit fájogat a hasam + derekam. 14 hónapja próbálkozunk... Reménykedek nagyon! :)
2010. márc. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
szia , en 25-26 ra NEM varom , de az eg vilagon semmit nem erzek , mi ket eve varunk babara , en mar lassan remenykedni sem merek ,annyit csalodtam mar , de ez volt az utolso probalkozasunk , jovo honapban megyunk inszemre ...sok sikert nektek
2010. márc. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! 8 vagy 9.-én volt tüszőrepedésem, és 2 naponta voltunk együtt. Reménykedem én is, de már párszor produkáltam tüneteket, negatív teszt mellett. Drukkolok nektek is nagyon, úgy látom egyikünk sem az első próbálkozósok közül való. :-(

További szép napot nektek!

2010. márc. 17. 14:28
 5/15 anonim ***** válasza:
Szia. Első vagyok. Mi újság? Nekem még semmi
2010. márc. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia! Még nekem sincs semmi, egész hétvégén olyan mindjárt megjön érzésem volt. Remélem, hogy baba miatt. Te mikor tesztelsz? Én már nagyon kiváncsi vagyok, lehet holnap reggel tesztelek. Drukkolok!
2010. márc. 22. 12:52
 7/15 anonim ***** válasza:
Szia. Nehezen veszem magam rá a tesztelésre nem akarok csalódni. Szerintem csak a hét vége felé. Drukkolok neked.
2010. márc. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Hát még én is gyűjtöm a bátorságot, lehet hogy én is elhalasztom hétvégére. :-) Félek...

2010. márc. 23. 07:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Szia. Pedig már izgultam érted.
2010. márc. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! 2. vagyok, én ma teszteltem, sajna negatív lett. :( Persze nem is számítottam nagyon másra. Már biztos nincs baba, ugye? Valószínű ez volt az utolsó lehetőségünk, mert megyek átjárhatóságira, aztán ha az jó lesz,akkor inszem. Sok sikert nektek, remélem ti szerencsésebbek lesztek!
2010. márc. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!