Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, ki nem várja 22....

Lányok, ki nem várja 22. -ére, hétfőre? Éreztek valamit? Mikor teszteltek? Én mintha szurkálást éreznék, meg fel vagyok fújódva már napok óta. De nem merek bizakodni, már 1 éve várunk babára.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 13:56
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Köszi első, aranyos tőled!

Kedves második, van akinek csak nemvárt után 1 héttel mutatja ki a teszt a terhességet. Egyébként anyukám meg átjárhatósági után 1 hónappal esett spontán teherbe, úgyhogy lehet nem is kell az inszem!

Drukkolok mindkettőtöknek! Legyen szép napotok!

Majd jelentkezem, ha teszteltem.

2010. márc. 23. 12:15
 12/15 anonim ***** válasza:

sziasztok 3. vagyok aki 25-26-ra nem varja , 9:31-es ne add fel es ne keseritsen el az a negativ teszt , meglatod sikerulni fog , nekunk is ez volt az utolso probalkozasunk jovo heten megyek en is atjarhatosagira es utanna inszem , szerintem az a fontos hogy bizzunk benne , sok sikert nektek szoritok ,

kellemes delutant

2010. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Teszteltem. Negatív. Pedig most annyira úgy éreztem, hogy sikerült! De még nem adom fel, 1 hét után újra próbálom ha nem jön meg addig. :-(
2010. márc. 24. 07:35
 14/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem sajna tegnap megjött, úgyhogy ez a hónap is ennyi volt... Talán az inszemen több esélyünk lesz. Kedves kérdező, ne add még fel, amíg nem jön meg van remény! Többieknek is sok sikert! 2. voltam.
2010. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Sajnálom kedves 2., hogy megjött! Nekem még mindig semmi nyoma menzinek, csak az eddig leírt tünetek vannak. Remélem sikerül az inszem, sok erőt és kitartást kívánok nektek! Szép napot mindenkinek!
2010. márc. 25. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!