Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan, hogy egyik nap...

Van olyan, hogy egyik nap elengedendő a hcg a pozi teszthez, de másnap nem? A hcg milyen esetben tud csökkenni?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

a hcg akkor csökken ha már nincs terhesség, tehát vetéléskor vagy kémiai terhességnél, illetve a 12. hét után is csökken, de azért annyira nem, hogy ne mutassa ki a teszt.


viszont azért fontos, hogy reggeli első vizeletből legen tesztelve a nemvárt környékén, mert akkor még elég kevés hcg van a szervezetben, napról napra lesz több, így esetleg még olyan lehet, hogy egyik nap első vizeletből kimutatja, másnap a többedikből pedig nem. na meg a teszt erőssége is számíthat

2015. okt. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Viszont nagyon korai terhesség esetén csak nagyon koncentrált vizeletből mutatható ki, mivel annyira kis számban van jelen és a teszt érzékenysége se mindegy.

Tehát ha egymás utáni nap két különböző érzékenységű tesztet használsz, vagy ugyanolyan tesztet, de más koncentráltságú a vizelet, akkor előfordul, hogy egyik teszt pozitív, a másik meg nem.

2015. okt. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem egyforma teszteket használták, akkor a tesztek érzékenysége eltérhet, így lehet, hogy az egyik ugyanabból a vizeletből pozitív, a másikon még nem az. Attól még terhes vagy. És egy nap alatt nem fog lecsökkeni a hcg annyira, hogy ugyanolyan teszt már nem érzékeli. Még akkor sem ürül ki egy nap alatt teljesen a szervezetből, ha tényleg elhalt a terhesség. Szóval ez nem jelent semmit. Csináld meg a tesztet egy hét múlva megint.
2015. okt. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mandiga ***** válasza:

Én jártam úgy kb két hete, egyik nap pozitív, másnap negatív, harmadnap pozitív, negyedik nap negatív, majd utána megjött, azóta meg negatív. Vetélésre jellemző vérzésem nem volt, nem volt darabos, csak nyálkás. Bocsánat, nem tudom másképp írni. Majd a menzeszem 3. napján az lh teszt pozitív volt 3 napig, azóta is figyelem, de negatív.

A terhességi teszt One Step 10-es volt, az lh pozitív teszt David 10-es, most One step 25-ös lh teszttel próbálkozok ami folyamatosan negatív. Ez csak az én példám, remélem neked baba lesz.

2015. okt. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!