Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges hogy mégis várandós...

Lehetséges hogy mégis várandós vagyok?

Figyelt kérdés

Szeptemberben és októberben is 4 napos volt a havi. A kettő között terveztük a babát, majd voltak tüneteit, de a teszt 2x is negatív volt. Majd ugye megjött, 4 napig

Azóta viszont reggelente,néha napközben is előfordul hányinger,szinte öklendezem. Faj a fejem, szédelgek, előfordult olyan érzés h megint megjön, de nem,hasmenéssel is küzdők az elmúlt 3 napban.

A hangulatom semleges. Van már egy 15 hónapos babám, és a születése elötti utolsó havim is 4 napos volt. Szerintetek ? Nem érzem magam terhesnek, de akkor mitől van ez?



2015. okt. 26. 11:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell ilyen taplonak lenni. H mikor tesztelek azt én dontom el, és leírtam h mikorra tervezem. Igen nem szeretnék csalódni mert első terhessegem előtt is tesztelgettem sokat és rossz érzés volt mikor negativat mutatott. A kiírás előtt teszteltem negatívan 2x , de mivel ugyan úgy vagyok és egyéb tünetek is jöttek azóta kiirtam. Mivel minden terhesség más,ezt mondják, és az elsovel nem nagyon volt ilyen, ezért kérdem.
2015. nov. 1. 15:14
 12/13 A kérdező kommentje:
Ha még csak bunkó tudsz lenni akkor be írj.
2015. nov. 1. 15:15
 13/13 A kérdező kommentje:
Ne
2015. nov. 1. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!