Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Erős menstruáció jellegű...

Erős menstruáció jellegű görcs jelezhet terhességet?

Figyelt kérdés
Az elmúlt fél évben 23-24 napos ciklusaim vannak, most a 27. napnál tartok, a 16. naptól görcsölök, mintha meg akarna jönni, és már két napja olyan erős a görcs, mint az eső napokon szokott.A 24. napon csináltam tesztet, negatív lett. Mellem is úgy fáj, mint máskor menstruáció előtt. Ami még furcsa, hogy sűrű fehér folyásom van, nem büdös, normális hüvelyváladéknak tűnik, csak sokkal több. Szerintetek lehet, hogy kisbaba van a dologban?
2015. okt. 28. 08:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tartom kizártnak,tesztelj ujra.

En a menstruáció napon foldon tekergoztem ugy begorcsoltem,gyógyszer sem szuntetet a fajdalmamat.orvost kellet kihivni.de mivel nem jott meg 2nap utan sem igy beutalt nogyogyaszatra es kiderult terhes voltam.

Nalad sem kizárt hogy esetleg baba van.

Tesztelj ujjra

2015. okt. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bárcsak úgy lenne! Már majdnem egy éve tervezzük a babát. Sok csalódást okoztak eddig a negatív tesztek, ezért nem merek tesztelni újra, de még a mai napot kivárom, ha reggelig nem jön meg, tesztelek. Anyum is azt mondta, hogy neki is mind az 5 terhessége így kezdődött, volt amelyikkel 3 hónapig görcsölt. Csak kicsit para ez a görcsölés... Gyógyszert meg nem merek bevenni, nehogy bajt okozzon.
2015. okt. 28. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!