Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Furcsa barna folyásom van,...

Furcsa barna folyásom van, így is lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Csak egyszer voltam együtt a barátommal, 1,5 hete. Behatolás nem volt, "csak" petting, de teljesen meztelenek voltunk, és azért elég sokszor értünk egymáshoz, bújtunk egymáshoz, egyszer véletlenül nem a keze volt ott...pont peteérés idején. Nem húzott gumit.


Most egy héttel korábban jött meg, ami nagyon furcsa. Ráadásul alig görcsöltem, és csak barna folyásom van, ami nem erős. Vettem ilyen korai extra érzékeny terhesség tesztet, kettőt is (ami az együttlét utáni 10-11. napon már elvileg kimutatja a terhessége), holnap lenne a 11. nap.


Teszteljem le magam vagy várjam ki a vérzés végét? Sokan írták, hogy elképzelhető terhesség még így is, valaki pont ugyanezeket a tüneteket sorolta fel, mint én, és ő terhes is volt. Ez így kicsit rémisztő...


20/L



2015. okt. 25. 14:28
 1/1 anonim ***** válasza:

várd meg a vérzés végét. de szinte kizárt a terhesség.

inkább progeszteron hiàny.

2015. okt. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!