Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent ez a két adat az...

Mit jelent ez a két adat az UH ambuláns lapon?

Figyelt kérdés

Endometrium 6 mm

Mko. ovariumban 6-8 m-es foll.


Ma voltam UH-n, de a dokihoz csak holnapra kaptam időpontot, de szeretném úgy kb. tudni addig is, hogy mi lehet, mert már agyonizgulom magam, nem bírok holnapig várni, hátha valaki tud segíteni.

előre is köszönöm


2010. márc. 17. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok valami nagy hozzáértő, de szerintem az első az a méhnyálkahártya vastagsága, a második pedig a tüsző nagysága. Gondolom van még pár napod az ovulációig.
2010. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt az UH lapomon "számos 2-8mm-es foll látható", azt mondta a doki h ezek a tüszők,még ovu előtt,az endometrium pedig a méhnyálkahártya ahogy az előttem szóló is irta!Ne aggódj,szerintem minden ok!:))
2010. márc. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, voltam és a következőket mondta a doki:

túl vékony a méhnyálkahártyám

és nagyon pici tüszők vannak, amik még nem érettek:(

el vagyok keseredve:(

2010. márc. 19. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!