Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menstruáció alatt fogant...

A menstruáció alatt fogant baba rizikósab hogy meg marad? Vagy ugyan olyan esélyekkel lehet számolni mint közép időben?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Előbb tanulj meg írni, aztán vállalj csak gyereket!
2015. okt. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó rendben el fogom végezni az írás tanfolyamot feltétlenül.

Kisebb gondom nagyobb annál hogy az írásomat ba*******d ha nem tetszik az írás lépj tovább ne legyél tanár nő!!

2015. okt. 30. 15:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Akarod hogy megmaradjon vagy nem?

Szerintem ha már megfogant és maradni akar maradni fog. A teherbe esésre kisebb az esély de ugye ő már megfogant.

2015. okt. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Persze hogy akarom hogy meg maradjon a baba. Az igazság az hogy esttem már teherbe menstruáció alatt tíz évvel ezelőtt és sajnos a magzat fel szívodott.

Ezért raktam fel a kérdést hogy információhoz jussak, akik menstruáció alatt teherbe estek mennyivel rizikósab?

2015. okt. 30. 16:23
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vàlaszoló!!Nem mindegy hogy írja ki a kérdést? pfff kiakadok az ilyen unalommal teli embereken...
2015. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. Válaszoló vagyok.

Hát figyi. Szerintem ez nem befolyásolja hogy mikor fogant. Ha peteéréskor fogan is felszívódhat rengeteg esetben előfordul. Bizakodj hogy megmarad. Az enyém peteérés után fogant. Most vagyok 7 hetes, semmi sem biztos de én is bizakodom. Kitartás, és ne idegeskedj az csak árt neki is és neked is. ;)

2015. okt. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!