Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki ért a hőgörbéhez az tudna...

Mandiga kérdése:

Aki ért a hőgörbéhez az tudna segíteni?

Figyelt kérdés

A legfőbb gondom, hogy volt-e peteérésem, és, hogy miért pozitív az LH teszt. 25 naposak a ciklusaim, november 6-án kellene megjönnie. Össze vagyok zavarodva, mert a HCG teszt negatív, és nem tudom miért van ez így, esetleg valami bajom lehet? A görbém is elég fura nekem, habár nem értek hozzá.


[link]


2015. nov. 1. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Volt ovud, méghozzá akkor, mikorra a program is bejelölte. Hogy miért pozitív az ovuteszt, az jó kérdés:) Lehet csak valami miatt magasabb az LH-szinted (nekem pl. PCOS mellett volt pozi tesztem úgy, hogy nem is volt ovum). De egyáltalán miért csinálsz a ciklus vége felé LH-tesztet? Szerintem felesleges. Ha nem jön meg a vérzésed, akkor terhességi tesztet csinálj.
2015. nov. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Ovutesztet azért csinálok, mert fura képenn nekem a mensi alatt volt 3 napig pozitív, és kiváncsiságból csinálom pár napja, mert szúrkált a petefészkem és a hasam alja is. Nagy meglepetésemre nagyon pozitív lett az ovuteszt, és azóta is ugyanolyan. Első vizeletből, délután és este is. Ezért nem értem. Tudtommal semmi bajom, de már kezdek benne kételkedni.
2015. nov. 1. 15:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Az LH teszt csak akkor számít pozitívnak, ha a tesztcsík legalább olyan erős vagy erősebb, mint a kontroll. Ha csak látszik, de halványabb, mint a kontrollcsík, az negatív. Ezt figyelembe vetted, ugye?
2015. nov. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nekem mensi előtt 2 nappal volt ovum.abból lettem terhes.volt petefészek szurka meg ovus nyák.
2015. nov. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

2-es. Igen, tudom, hogy akkor pozitív ha mindkét csík megegyezik. Indítottam már egy kérdést, oda töltöttem fel képeket, nézd meg.

Ez a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Nekem nagyon is pozitív, ezért nem értem.


Utolsó, hát nem tudom, most lenne pém? Elvileg volt már ovum, vagy kettő lenne egy ciklus alatt? Az meg olyan ritka. A helyzet az, hogy ma is pozitív az ovuteszt, most este is, reggel is az volt.

2015. nov. 1. 19:10
 6/8 anonim ***** válasza:
hát nekem a hővel volt ugyanez....felre informált a testem.nekem valószínű,h középidőben nem repedt meg a tüsző.ez sok embernél előfordul.és olyankor megpróbálja mégegyszer a szervezet
2015. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nálam is ez lehet a probléma? Nem repedhetett meg a tüsző esetleg? Most olyan megjön érzésem van, pedig van még pár napom. Estefelére a hőm 37, 37.1 szokott lenni. Figyelem továbbra is, hogyan alakulok. Azt hiszem érzem a pé-t? Abban sem vagyok biztos, éreztem már petefészek szúrkálást elég erősen, de van olyan, hogy a derekam a keresztcsontom akar leszakadni. 3 hónapja érzem ezeket, előtte soha nem volt ilyen. Csak nem tudom melyik tünetre kellene odafigyelnem, mert nem egy időben vannak ezek, hanem jó egy hét eltéréssel.
2015. nov. 2. 20:44
 8/8 A kérdező kommentje:

Még mindig pozitív az ovuteszt,már 8 napja, holnap kell megjönnie.

A hőm is furcsa szerintem, nem értem miért.


[link]


Ha valaki tud valamit mondani annak örülnék. A Hcg teszt negatív.

2015. nov. 5. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!