Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha az egyik fél szünetet kér,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az egyik fél szünetet kér, mennyi esély van még a folytatásra? Főleg tapasztalatokat kérek

Figyelt kérdés

Három és fél éve vagyunk együtt, és a barátnőm kért egy hét szünetet. Azt mondja, hogy a munka és az újraérettségizés miatt egész nap gyomorgörcse van, és ezért nem kívánja a szexet, de úgy érzi szeret. Kérte, hogy egy hétig legyünk együtt, hogy rájöjjön, mit is érez valójában. Szerintetek?

Olyanoktól várnék választ, akik voltak hasonló helyzetben

20/f


2011. ápr. 10. 08:21
 1/5 A kérdező kommentje:
nah, elírtam, egy hétig ne ne találkozzunk, azt mondta
2011. ápr. 10. 08:22
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát tapasztalat az, hogy szünet után szakítás jön.

Nálam egyébként az volt, hogy 1 hét szünet utána elmentem hozzá majd mondtam, hogy próbáljuk meg mégegyszer. 1 hétig megpróbáltuk majd barátnőm dobott. Ez volt 1 hónapja. Azóta nincs neki senki de engem sem akar.

20/F

2011. ápr. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A leírásorból úgy tűnik, neki inkább most időre van szüksége a saját dolgához, és nem veled van baja. Egyébként egy hét, az nem "szünet". Egy normális kapcsolat simán elbírja, hogy egy hétig ne találkozzatok.
2011. ápr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de nem csak találkozás, hanem semmi kapcsolat. biztos hogy kibírja a kapcsolatunk, de meddig? és ez nem hagy nyomot rajta? és különben is, megőrülök úgy hiányzik. tegnap óta van ez
2011. ápr. 10. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalat: szünet egyenlő szakítás.

Nekem 5 év után mondta ezt a barátom, és pár hónap után kiderült hogy azért akart szünetet kérni mert közben ő összejött az exével, csak ezt velem elfelejtette közölni. Engem meg hónapokig etetett hogy még szeret, csak most összezavarodott, idő és távolság kell neki...

Persze ez egyénfüggő, lehet a te esetedben tényleg távolságra, egy ksi magányra van szüksége.

Ezt kérte, ezt kell tenned.

Ha szeretsz valakit, engedd szabadon. Ha visszajön, örökre a tied marad, ha nem, sose volt az.

2011. ápr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!