Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akik babát szeretnétek milyen...

Akik babát szeretnétek milyen rendszerességgel vagytok együtt a párotokkal?

Figyelt kérdés
8 hónapja sikertelenül próbálkozunk.
2014. febr. 14. 07:15
 1/2 babóca0129 ***** válasza:
Szia! Amennyiszer csak tudtok lefyetek egyutt es egyikotok se godoljon arra, hogy talan most. Ha nagyon ragorcsolsz sokkal nehezebben jon ossze. Sajnos 1 evnek el kell telnie ahhoz, hogy kivizsgaltassatok magatokat mi az oka esetleg ha addig nem jon ossze. Mi is ugy voltunk, hogy 6 honapja probalkoztunk es nem jott ossze. Aztan en ugy hataroztam, hogy inkabb atadom magam az iromnek es nem azzal foglalkozom na talan most sikerult e. Igy kb 2 honapra ra teherbe estem pont az eskuvonk elott. :) Ez volt tavaly. Most mar a kezeben tarom a majd 2 hetes lanyunkat. Nem szabad feladni, de ra sem szabad gorcsolni. :) Remelem valamit segitettem.
2014. febr. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm. Gratulálok a picihez. Nekem van már 2, de nem volt ilyen problémám soha. Ők már nagyok és nem emlékszem hogy akkor hogy is volt ez! ;)
2014. febr. 14. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!