Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék vajon? Kérlek...

Terhes lennék vajon? Kérlek titeket csak normális válaszokat kérek. Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Párommal már régóta együtt vagyunk 3 éve és abban a lakásban élünk ahol felnőttem. Elterveztük hogy szeretnénk kisbabát. Októberben megvolt a mensim 3 napig, de olyan vol hogy elég volt egy tisztasági betét is. Utána eltelik 2 hét és olyan érzés fogott el mintha megjön. most pedig már holnap lesz 1 hete hogy megkellene jönnie, de sehol semmi még annyi se mint a múltkor. Viszont hányingerem van, melleim fájnak, gyakran járok pisilni és sokkal ingerlékenyebb vagyok mint amúgy. Pl ma volt az első munkanapom és szószerint olyan fáradt lettem hogy járni alig tudok és így itthon random elkezdtem sírni. háziorvos megvizsgált és nőgyógyász évente megvizsgál. Tesztet csináltam, de negatív lett. Szerintetek lehetek az? Nagyon várnánk és boldog lennénk. Köszönöm előre is a válaszokat.

2015. nov. 3. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet. Három gyerekem van és csak a második hónapban mutatta ki a teszt
2015. nov. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát, én inkább elnyomásra, és stresszre tippelek. Mondjuk abnormális, ha ennyire "variál" a mentsruációd.

Ha nem tesztelsz két hét múlva pozitívat, vizsgáltasd ki magad! Szerintem. Nőgyógyászati szempontból. Lehet, kapnál valami hormon gyógyszert.

2015. nov. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez azt jelenti, h 6 napja kesik. mar boven ki kellene mutatnia a tesztnek... a biztonsag kedveert csinalj meg egyet reggeli vizeletbol, ha az is negativ, akkor mas all a hatterben. vizsgaltasd majd ki magad. a tuneteid egyebkent tipikus terhes tunetek, de a teszt a legnagyobb bizonyossag ( a hazi ellenorzesen belul, persze). sajnos az is ellene szol, h ha mar ilyen eros tuneteket produkalsz, altalaban olyan eros pozitiv lesz a teszt, h szinte lepattan rola a 2. csik. azert szoritok
2015. nov. 4. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Az, hogy hol laktok, nélkülözhetetlen infó volt, köszi.
2015. nov. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. De egy alapos kivizsgálás nem ártana.
2015. nov. 4. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mikor csináltad a tesztet? Ha 1-2 hete, akkor ismételd meg.
2015. nov. 4. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia kérdező, mizu?
2022. febr. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam terhes, de azóta van már három gyerekem. :)
2022. febr. 27. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!