Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ez mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? Kérlek, normális válaszokat adjatok, mert ez fontos!

Figyelt kérdés
Már egy éve ismerek egy srácot, de csak májusban lettünk nagyon jó barátok. A srác 24 éves, én 16. Júniusban egy koncerten voltunk ahol megcsókolt, de rá egy hétre azt mondta, hogy nem akar kapcsolatot. Olyanokat írt az üzenetben, hogy "sajnálom, de többet nem fogunk találkozni"; "jobb ha elfelejtjük ezt az egészet is egymást is"; "minden jót a továbbiakban". Ez nagyon úgy hangzott, mint egy búcsú ami örökre szól. Pár hét elteltével viszont lájkolgatni kezdte a régebbi facebook bejegyzéseimet és kirakott egy olyan zenét ami egy az egyben a mi "kapcsolatunkról" szólt. Ez vajon jelentheti azt, hogy még érdeklem őt vagy csak véletlen egybeesés és az a búcsú volt az utolsó üzenete amit kaptam tőle? Lehetséges, hogy pár hét múlva találkozunk tánc órán és még fogalmam sincs, hogy kéne viselkednem vele.

2015. szept. 30. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miert teszed ki többször ugyanazt a kerdest? Pàran mar megirtuk a majdhogynem egyöntetű véleményünket.Tudod,kabàtnak néz.Rémlik?Annyian irtunk,erre Te megint.Ne haragudj,de erre mar nem lehet normalis valaszt adni.Mert maga az nem normalis,hogy ismételgeted magadat meg hogy 16 évesen ennyire odaig vagy...Adtunk normalis valaszokat...Tudod mit?Simulj hozzà tàncolaskor.Megcsokol.Holnap meg eldob.
2015. szept. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Gondolta hogy találni fog nálad jobbat azért, és nem akart nagyon kikezdeni veled. (vagy csak büdös volt a szád).Az idő elteltével nem talált, vagy épp szakított valakivel, így egyedül maradt.A keze már nyilván elfáradt és itt jössz te a képbe. Úgy gondolja hogy jobb mint a semmi. Elnézést ha nyersen fogalmaztam,de ettől a sráctól ne is várj semmi komolyat. De ha szereted ha kihasználnak(mert valaki igényli), akkor beszélgess vele nyugodtan.
2015. szept. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Alapból 8 évvel idősebb, ami a te korodhoz képest sok.

Remélem, ezzel minden kérdésed megválaszoltam.

2015. szept. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért pár fészlájktól nem kell benedvesedni. Ha meg akart volna dugni, már múltkor túl lettetek volna rajta, mert ha olyan a srác, úgyse tartja vissza más ettől. Szóval nyugi, valószínűleg ilyen mélyen nem érdekled. :)
2015. okt. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!