Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fontos! 35hetesen most kezdődö...

Fontos! 35hetesen most kezdődött este egy órája nyomást érzek a végbelemben fáj az ánuszom.15-10percenként érzem normális ez?

Figyelt kérdés
mitől lehet ez?valakinél volt màr ilyen?
2015. ápr. 8. 22:50
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem vajúdás alatt volt ilyen érzésem az elején, de már a kórházban.(elfolyt magzatvízzel mentünk be, akkor még csak ez a tünet volt)
2015. ápr. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Szerintem nem! Én inkább bemennék a helyedben, mert nekem ez vajúdásnak tűnik!
2015. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem kakilnod kell? nekem ennyi idosen mar neha igy fajt nagywc-zes elott. amugy fekudj be egy kad vizbe kenyelmesen es lazulj. ha nem mulik irany az ugyelet!
2015. ápr. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet csak a kitolás alatt éreztem. Azóta hogy vagy?
2015. ápr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi ujsag? Hogy vagy?
2015. ápr. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én is kitolásnál csak sűrűbb időközönként. de azt csak észrevetted volna :s mondjuk az nagyon erős nyomás volt,neked milyen kérdező? voltál orvosnál? majd menj,ha nem
2015. ápr. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok jobban vagyok azóta elmúlt lehet a baba úgy feküdt hogy nyomta és nem volt jó érzés, egyre jobban érzem azt hogy nem fogom kihúzni a végéig, sokat keménykedik a pocakom és fáj is nagyon ,ha tusolok jobb egy ideig aztán kezdődik előlről az egész. derekam is le akar szakadni ha elmosogatok már érzem hogy le kell ülnöm,pihennem kell de ha fekszek akkor meg elzsibbad az oldalam háton se jó már, örülnék ha már túl lennék ezen az egészen ilyenkor már jobban teher inkább..
2015. ápr. 9. 12:05
 8/8 anonim ***** válasza:
szia! 37 hetes vagyok, neha nekem is faj, de inkabb ez aranyer nalam. A vege fele mar minden bajunk van. Pihenj sokat es akkor nem baj, attol fugg mikor szulsz , hogy mennyit pihensz!!! minden jot
2015. ápr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!