Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit jelent a ciklus diagrammon...

Discovery00 kérdése:

Mit jelent a ciklus diagrammon az ébredési hőm pirossal való jelölés? Eddig kék volt.

Figyelt kérdés

Itt a diagrammom:

[link]


2015. nov. 4. 05:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszi figyelembe valami miatt. Ezt külön be kell neki elölni, nem magától csinalja emlékeim szerint. Akkor szoktam ezt bejelölni, ha nem szokott időben mèrtem vagy beteg voltam.
2015. nov. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy apró megjegyzés: nem túl értékelhető görbe az amin egyszer 4:40kor máskor meg 7kor mérsz hőt.
2015. nov. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te jelölted be, hogy ne vegye figyelembe - ezek szerint véletlenül. :)
2015. nov. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamit véletlenül megjelöltél. Amugy az ilyen hőmérőzésnek,ahol egyszer 4:40 egyszer meg 7körül mérsz NULLA értelme van,nem értékelhető.
2015. nov. 4. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tudom h nem a legjobb h nem ugyanakkor van mérve de nem tudom mindig ugyanakkor mérni mert össze vissza dolgozom. Bár ha használhatót szeretnék lehet rá kellene vennem magam, h mindig 4.40-kor fel keljek egy méresre. Nem próbálkozunk még sajna missed ab után vagyok... :(
2015. nov. 4. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!