Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 pozi teszt, de csak 2 napot...

2 pozi teszt, de csak 2 napot késik még, láthat már valamit UH-n az orvos?

Figyelt kérdés

Kedden kellett volna megjönni, és hétfőn halvány de látható pozitív lett, illetve ma reggel már szép erősebb.

Tegnap este viszont úgy begörcsöltem, hogy nem tudtam fel kellni az ágyból, levert a víz hogy átkellett öltöznöm. Jó 10 percig tartott, s iszonyat volt, vérzés/barnázás nem volt.

Szóval a férjem elhajt ma dokihoz, de még nagyon korai nem?

Nem fognak megszólni hogy ilyen korán megyek?

Egyáltalán láthat már valamit az UH-n?


2015. nov. 5. 07:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Megvastagodott nyálkahártyát maximum, de nem ez a lényeg most, ha van pozi teszted, terhesként kell, hogy foglalkozzanak veled, ha panaszod van! Kezdj el magnéziumot szedni!
2015. nov. 5. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Már elkezdtem Magne B6-ot, de a 3x1-sem elég :(

Mondjuk emlékszem a fiamnál, is nagyon görcsölös voltam, 3x1 nospa, és mellék 3x1-es magnezium citrit sem volt elég :/

2015. nov. 5. 07:25
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem fog látni semmit sem. Nem is fog tenni semmit sem. Terhesként meg akkor foglalkoznak veled, ha lesz szívhang. Addig vállrángatás van. Megvárják, hogy alakul.
2015. nov. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem igaz! Én pozi teszttel a ciklus 27. napján, megvastagodott nyálkahártyával barnázás miatt azonnal kaptam Duphastont! Tudom, hogy van, ahol másképp állnak hozzá, de ezért meg se próbálja?
2015. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Komolyan nem tudom mit csináljak :(
2015. nov. 5. 08:59
 6/8 A kérdező kommentje:

Végül is elmentem, először csak néztek rám bambán, de aztán megvizsgált, plusz UH... Azt mondta hogy petezsák szerű képletet lát, s kb most alakul ki. Szóval még korai terhes vagyok, dehát ezt eddig is tudtam :D

1 hét múlva kontroll UH. Irt fel D-vitamint, meg vegyek nospát.

Aztán végül a gratulált, és hogy pihenjek, meg ha közben lesz valami menjek vissza

2015. nov. 5. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper :) Pihenj sokat vigyazz magatokra :p Gratulalok :)
2015. nov. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi köszi! :)
2015. nov. 7. 07:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!