Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kerdesem az hogy menzesz...

A kerdesem az hogy menzesz elott 4 nappal meg csinalhatom a tesztet?

Figyelt kérdés
A mult honapban volt mensim de furcsa volt mert 6 napot szokott tartani es le csokkent 4re es most is pecsetelo verzesem van (barnas). Most kell ujra beteg legyek 4 nap mulva
2015. nov. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:

először a barnázás nem pecsételő vérzés...nekem minden hónapban van az elmúlt pár ciklusnál menzesz előtt 2-3 napban, és sajnos nem lett még belőle baba.

A lányomnál volt pecsételő vérzésem, az határozottan rózsaszín volt, és tampont is tettem be, olyan látványos pecsét volt a bugyimon.

Egyébként én is dpo 10. napon vagyok, akár csak te, és szokatlan magas testhő miatt lőttem is egy tesztet, de sajnos negatív lett. Semmi másra nem jó ez, mint hogy elkeserítsen. Ha rám hallgatsz, várd ki a 4 napot még :) majd írd meg mi lett.

2015. nov. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges a nemvárt előtt tesztelni. Arra jó, hogy rágódj rajta.
2015. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
csak azert parazom mert a mult honapban sem volt normalis menstruaciom,de semmi tunetem nincs,nem tudom ettol mennyire nyugodhatnek meg.. azert gondoltam mert oktober 6an voltam utoljara a baratommal es ha esetleg problema lenne a teszt meg nem mutatna ki az eredmenyt?
2015. nov. 5. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
De, akkor viszont már ki kell hogy mutassa, mert egy hónapja volt az utolsó (?) aktus.
2015. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, egy honapja volt. Azert gondoltam hogy az mar ki mutatja es akkor nem befolyasolja hogy most kell menstruaciom legyen. Nem birok a valasszal,meg nem szeretnek babat es nem tudok ki igazodni a helyzeten mert se tunet se semmi csak a keves verzes..
2015. nov. 5. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
A tesztet csak egy dolog befolyásolja, hogy elég idős-e már az esetleges terhesség. Részletekbe nem mennék bele, neked úgysem az most a fontos. Egy hónappal az utolsó aktus óta ha van terhesség, az már biztosan van olyan idős, hogy kimutassa a teszt.
2015. nov. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen a valaszokat !
2015. nov. 5. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!