Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vérből is kimutatható terhessé...

Vérből is kimutatható terhességi teszttel a hcg? A control látszana? Szerintetek?

Figyelt kérdés
egyik ismerősöm mondta h neki sikerült...pisi helyére vért csepegtetett. én nem nagyon hiszek neki. szerintetek?
2015. nov. 9. 13:08
 1/6 A kérdező kommentje:
2015. nov. 9. 13:12
 2/6 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna ilyet kipróbálni, vérből egy laborba kell menni, vagy pedig kivárni a nem várt napját és vizeletmintával tesztelni ahogyan a tájékoztató is írja.. Én is türelmetlen vagyok, de sajnos ez van 😀
2015. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hú ez durva... :o
2015. nov. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát nekem sem, mondjuk nem is lehetnék terhes, nem erről van szó csak gondoltam megkérdezem mert én ezt nehezen hinném el, hátha valaki okosabb :)
2015. nov. 9. 13:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a vér is szállítja a hcg- t szerintem is ki lehet mutatni. Természetesen nem bökdösném magam itthon csak ezért. :-) Gondolom a nyálban is kiválasztódik valamennyire.
2015. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hihetetlen.. mármint nem az, hogy ez működik.. az, hogy ezt valaki kipróbálta.
2015. nov. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!