Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » One steppel vagy a Facellel...

One steppel vagy a Facellel teszteljek 9. dpo-n?

Figyelt kérdés
Amint lehet, tudnom kell ha baba van, ezért érdeklődöm, mit javasoltok.
2015. nov. 10. 10:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajàt tapasztalat - sokszor leírtam már itt - ugyan abból a pisiből 25-ös vizeletsugaras Facelle sokkal erősebb lett, mint a 10-es (!) One step. Eszerint korai tesztelésnél is a Facelle mutatott volna bármit is.
2015. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

9. dpo-n egyikkel se. Hacsak fel nem készültél arra, hogy a Facelle kimutat egy olyan terhességet, aminek nem az a sorsa, hogy megmaradjon, és a rendes vérzésed várható időpontjában vagy egy-két nappal később mégis megjön. Jártam így nem egyszer, ezért tapasztalatból beszélek.


Orvosi oka van annak, hogy nem várhatod meg legalább a 14-16. dpo-t? Pl. nagyon gyorsan el kell kezdeni a hormonpótlást? Mert különben semmi, de semmi értelme, magadat idegesíted vele.

2015. nov. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ha orvosi oka van, inkább menj vérvételre szerintem

nekem az ikreket se mutatta még ki a 9. dpo-n...

2015. nov. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyen korán még nem teszteltem. Én a 11ik napon (még ez is korai)teszteltem one step teszttel, halvány pozitív lett!
2015. nov. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még várj 2-3 napot. Nekem 10.dpo még negatív lett a tesztem és 11.dpo-n már pozitív,de az is olyan halványka,hogy alig látszódott valami :)
2015. nov. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, orvosi oka van, de nem untatlak titeket a részletekkel.

A kisfiamnál 9. dpo-n már pozitív volt a 25-ös teszt, ezért gondoltam, hogy onnantól tesztelek. ;)

2015. nov. 10. 14:10
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem a one step is pozi lett 9-dpon facellével 11 dpon teszteltem
2015. nov. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy One step szerint végig negatív hónapban lettem várandós.
2015. nov. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!