Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most terhes vagyok vagy sem?

Most terhes vagyok vagy sem?

Figyelt kérdés

Voltam már terhes és volt pozitív tesztem, de ennek ellenére azt sem tudom mi állhat a háttérben!

Az a helyzet nálam hogy múlt héten szedtem antibiotikumot, émelyegtem aztán múlt hét szombaton csináltam két különböző tesztet is amik azonnal halvány pozitívak lettek vasárnap is egyet az alig halvány lett.

Ma ismét csináltam tesztet de negatív, de az émelygésem meg maradt és feszülnek a melleim is jócskán, szédülés is van.

Én már nem értem? Most van terhesség nálam vagy nincs? Vagy ne higyek a tesztekben?


2015. nov. 11. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Mikor esedékes a menzesz? Volt akinek az ovulációt mutatta a terhességi teszt.

De ha a napokban, akkor lehet ez a teszt nem olyan jó mint az előző kettő, harmadik fajtával csináltad?

Egyáltalán szíves volt a csík a szombati teszteken?

2015. nov. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*színes
2015. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
17 kell meg jöjjön. Ovulációm rég meg volt harmadika körül, és biztos színesek voltak a csíkok nem kellett forgatni és hunyórogni.
2015. nov. 11. 12:43
 4/5 anonim ***** válasza:

A nemvárt menstruáció előtt egy-két nappal érdemes tesztelni, azonos tesztekkel, hogy össze tudd őket hasonlítani, és kétnaponta, mert akkor duplázódik meg a hcg. Tünetek másodlagosak,mert lehet közelgő menstruációt jelez, vagy akár annyira szeretnél terhes lenni, hogy beképzeled magadnak.

Pont azért érdemes így tesztelni, hogy elkerüld ezt a most mi van? helyzetet, amit lehet hogy a tesztek különbözősége okozott.

Ha viszont pozitívból negatívba váltott, akkor az lehetett tüszőrepedés, akkor is, ha 3-ra vártad az ovulációt (nem szentírás, bár nem írtál arról, hogy miből gondolod az ovuláció napját), vagy lehet kémiai terhesség is (de nem 3-i tüszőrepedésből, hanem jóval hamarabbiból) ami kezdett megtapadni, de aztán elment, és a következő menstruációval távozik.

A korai terhességek nagy százaléka végződik így.

Vagy lehet hormonprobléma, egyéb ok is, ezt csak orvos tudná megmondani.

2015. nov. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*a nemvárt menstruáció előtt egy-két nappal érdemes elkezdeni, ez kimaradt. És még akkor sem biztos, hogy kimutatja, mert nem elég érzékeny a teszt, későbbi tüszőrepedés volt, stb. Nekem pl csak három nappal a nemvárt után mutatta ki.

Egyelőre várakozz szerintem a mensi napjáig, vagy ha a tünetek zavaróak, menj el orvoshoz!

2015. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!