Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOS! 32 hetes terhes vagyok...

SOS! 32 hetes terhes vagyok és elég gyakran keményedik a hasam. Lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Illetve úgy fáj a hasam alja mintha meg akarna jönni.
2015. nov. 9. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Akár jósló is lehet. Vegyél egy zuhanyt, sétálj egy picit és ha nem múlik, menj be a kórházba megnézetni.
2015. nov. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%

Lehet is és nem is. Amíg nincs vérzés, nem valószínű vetélés, de erős görcsök vérzés nélkül is okozhatnak vetélést.


32 hetesen még szedhetsz amúgy magnéziumot vagy magneb6-ot. Próbáld ki, hátha beválik, de azért egy orvosnak nem árt megmutatni, nehogy vetélés / koraszülés legyen...


A hasfájás amúgy jósló is lehet, 30 hét körültől ilyenek simán előfordulhatnak, de továbbra is orvoshoz mennék első körben. Jobb, ha jóslókkal hazaküld, mint ha baj van és nem lépsz.

2015. nov. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A mindjárt megjön érzés nyíló méhszájat is jelezhet. Nem ártana orvoshoz menned. Ha van fogadott orvosod, hívd fel, ha nincs, akkor záros határidőn belül be kellene menned ügyeletre. Szedsz magnéziumot?
2015. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam 31 hetesen. Szépen nyugodtan bementem a kórházba, úgy éreztem nincs baj de jót tesz az idegeimnek ha ezt inkább egy orvos mondja ki, nekem nincs diplomám és orvosi eszközeim sem. Neked is ezt mondom hogy ne aggódj de nézzenek meg.
2015. nov. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
*amúgy 3x2 magnerotot és rengeteg vizet tanacsoltak én pedig nyugodtan hazamentem és aludtam. Így volt jó.
2015. nov. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elofajasok lehetnek, nekem is volt a 32. het korul, illetve minden 5. percben megfeszult a hasam, ez a feszules/fajas koszono viszonyban sem volt az igazi fajassal. Elmentem a korhazba, ratettek a hasamra amit szuleskor is szoktak, s neztek monitoron orakon keresztul, s hazamehettem, semmi erdekes nem volt...
2015. nov. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!