Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezekután még lehetek terhes?

Ezekután még lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2 éve szültem. A szülés utáni 6. héttől már rendszeres a mensim (30-32 napos).

Előző hónapban késett 4napot.

Most már 1,5hete késik de a tesztek negatívak.

Szerintetek érdemes már elmenni nőgyógyászhoz, lehet látni valamit az uh-n(ha terhes vagyok)?


2015. nov. 11. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Még korai. 1 hónap után talán már látszik a petezsák.

Van valamilyen tüneted?

Várj még 1 hetet, akkor már kimutatná a teszt is.

Másfél hét késés, elég biztató! :)

2015. nov. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz még korai menni főleg ha a teszt negatív, ritka,hogy nem mutatja ki a teszt. leghamarabb utolsó menstruáció első napjától számított 6ik héten érmes menni.
2015. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mar elnezest de siman elmehet orvoshoz akkor is ha kesik a verzes es nem terhes..meg akkor is ha az! Megnezik max visszarendelik kontrolra.
2015. nov. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 mandiga ***** válasza:
Nekem 5 hetesen már látták hüvelyi ultrahangon. Nekem most 5 napja késik, 6-án kellett volna megjönnie, 25 naposak a ciklusaim, és a hcg teszt negatív. Én még várok, mert lehet nem volt ovum, vagy ki tudja mi van most. :(
2015. nov. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet most kezd rendetlenkedni a ciklusod valami miatt, pl. sok stressz, hormonzavar...nem hiszem, hogy terhes lennél, a tesztek ált. elég megbízhatóak, 99%-ban másfél hét késés után.

Viszont azért érdemes elmenni nőgyógyászhoz, hogy megmondja miért is késhetett. Ha terhes lennél, egyébként már látna ilyenkor petezsákot (5 hetesen kb.),

2015. nov. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hétvégén megjött.

Ha elmúlik irány a nőgyógyász...

2015. nov. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!