Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy mondjam el a családomnak,...

Hogy mondjam el a családomnak, hogy terhes vagyok? Nagyon fiatal vagyok. Még a barátom sem tudja.

Figyelt kérdés
2015. nov. 11. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Így:"terhes vagyok."Biztos nem lesznek boldogok,kivéve,ha biztos a kapcsolatod,külön éltek és stabil a munkahelyetek.
2015. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de minél előbb.
2015. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
42%

Először beszélj a barátoddal, és lehetőleg hamarosan ez után menjetek oda EGYÜTT a szüleidhez, és közöljétek velük, hogy terhes vagy.

Egy kisgyerek mindig áldás.

Ha látja a családod, hogy komoly a kapcsolatod, akkor talán elnézőbbek lesznek.

2015. nov. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Mit jelent a nagyon fiatal? Biztos, hogy terhes vagy?
2015. nov. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
66%
szia! 17 éves lány vagyok most hétfőn volt egy hete hogy kiderült h terhes vagyok nagyon meg ijedtem sokat sirtam szüleimnek nem mertem elmondani mert nagyon védetek ettől barátommal nem aludhattam együtt. Végül nővérem leült beszélni szüleimmel és elösször anyukám kétségbe esett h most mi lesz a sulival meg mindennel közben az abortuszt hiába szerettem volna szüleim nem engedték mert nagyon ellene vannak és ne izgulj a szülök csak segiteni tudnak engem támogatnak és itt vannak mellettem 11.-s vagyok most fél évig járok suliba mert sokszor ruszul vagyok mikor a baba születik akkor töltöm a 18. évemet egy évet halasztok és amint tudok egy év alatt leéretségizek azt szeretném megkérdezni h hány éves vagy? és szüleid tudnának e támogatni anyagilag mindenhogy! és kitartás:)
2015. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy?
2015. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
biztos h terhes vagy?
2015. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

5-ös, kitartás neked is! :)

Ezek szerint megtartod a babát, szüleiddel felnevelitek? A barátod hogy áll a dologhoz?

2015. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenképpen a szüleid legyenek az elsők, akiknek elmondod. Azért vannak ők a világon, hogy szeressenek és támogassanak téged, ne félj! Mondd el nekik, hogy ez történt, de nem szabad kétségbe esni, mert ettől még nem megy tönkre az életed, vannak terveid (pl. leérettségizel estin, és amíg lehet, suliba jársz stb.). Nekem volt egy osztálytársam, aki érettségi napja előtt szülte meg a picikéjét, mégis két emelt szintűvel, és összességében szín jeles érettségivel végzett, azóta pedig jogász lett belőle. Nehéz volt, de megcsinálta. Szurkolok, hogy minden a legnagyobb rendben menjen nálatok! Azért írd majd meg, hogy mi történt! Minden jót neked!
2015. nov. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha még kiskorú vagy és nem akarod megtartani akkor a szüleidnek szólj először, de minél hamarabb!
2015. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!