Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Untam már a lehetek-e terhes...

Untam már a lehetek-e terhes kérdéseket de most nekem is fel kell tennem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátomnak olajjal szereztem örömet, így talán az előváladékot szétkentem az egész péniszén az olajjal. Mikor érezte hogy el fog élvezni megfogta a péniszét és zsepit tett rá, majd elkezdett ujjazni, azután 2-3x is lejött a zsepi, megigazította de már megtörölte a kezét. ez a menzeszem után 2-3nappal azaz nem termékeny időszakban történt. Lehet baj? Nagyon megbántam hogy először ilyen figyelmetlen voltam, de az most mit számít

2014. dec. 28. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Mensi utan 2-3 nappal nem nagy esely van ra, de persze van kicsi. Valamint, ha olyan volt a keze, akkor az bekerult oda, ugyhogy esely egy hangyanyi van. De ha biztos akarsz lenni es 72 oran bellul tortent, akkor esemeny utani tabit kerj gyorsan. A zsepit viszont nem nagyon ertem, hogy miert volt rajta es miert nem csak megtorolte vele vagy mit tudom en.
2014. dec. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem. Hozzáért a péniszéhez a kezével, aztán meg felnyúlt és ettől azt hiszed, teherbe lehet esni??? Még ha lennének is ilyen szuperképességű spermiumok a világon, egyedül akkor sem jut semmire. Teljes képtelenség amitől tartasz!
2014. dec. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az előváladékot szétkentem a péniszén az olajjal, és így ért hozzá, kicsit talán olajos(így aztán előváladékos) lett a keze. A zsepi meg azért volt, mert abba élvez, ráteszi magának, én tartom.
2014. dec. 28. 12:24
 4/7 anonim ***** válasza:

esélytelen a terhesség...


Figyelj, ha egy tök egészséges pár PONT ovulációkor van együtt akkor is max. 30% az esély hogy baba legyen belőle!


Ne írass fel 72 órás tabit, mert brutálisan összezavarja a ciklust!

Nyugi!

2014. dec. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szétkented. Egy olyan közegben, ami károsítja a spermiumokat. Aztán talán ráment a kezére, talán nem, néhány darab. Aztán bekerült a hüvelyedbe, ami megint nem egy tökéletes közeg (köztudottan gyilkos környék, ezért mennek csapatban bevetésre), és aztán esetleg feljutna egy (ennek az esélye közel nulla), és neked pont mensi után 2-3 nappal lenne aktív, érett, életképes petesejted készenlétben odabent? Mert, hogy egy ilyen út után nem lesz elég energiája egy spermiumnak sem 5 napot várni és utána még feltörni és behatolni a petesejtbe, tuti. Ennél Szűz Mária története is hihetőbb, szerintem.
2014. dec. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes
2014. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Levegőn elég hamar elpusztulnak, ha szétkened, akkor meg kampec nekik!!
2015. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!