Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 15 éves vagyok, ugye nem...

15 éves vagyok, ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
1 hónapja késik a menszeszem, kb. 1 hónapja vesztettem el a szüzességem, a barátom beszélt rá és én belementem, nem vettem be gyógyszert és a szex után mondta hogy elfelejtett óvszert használni, és én nem vettem be esemény utáni tablettát, orvoshoz nem merek elmenni a szüleim miatt. Tesztet se merek venni, hogy ne nézzenek rám megvetően az emberek, és senkinek sem merem elmondani, szerintetek lehetek terhes? Hányingerem is van, de lehet hogy csak rosszat ettem (tegnap hánytam is). Ti mit tennétek a helyemben?

2015. szept. 12. 19:42
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Lehetsz terhes.
2015. szept. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehetsz terhes.
2015. szept. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim válasza:
100%

Nem tudom de hogyhogy csak szex után tűnt föl neked hogy elfelejtett óvszert használni? Nézted volna meg hogy rajta van vagy sem.

És igen, terhes vagy jó eséllyel

2015. szept. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég esélyes.. Vegyél tesztet, amíg nem késő..
2015. szept. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem tudom, azóta nem is keresett, teljesen kétségbe vagyok esve, én megbíztam benne de ő becsapott
2015. szept. 12. 19:48
 6/38 anonim ***** válasza:
80%
Sok boldogságot!
2015. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
98%

Nos legjobb esetben is megtanultad a leckét(remélem).

Ha mástnem, akkor pár barátnőddel menjetek el tesztet venni (nem csak patikában lehet kapni, hanem drogériákban, hipermarketekben is).

2015. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
80%

Nem az ő felelőssége ami történt, hanem a tiéd. A szívszaggató pöfékelés semmire nem megoldás.Az, hogy ő "elfelejtett" gumit használni egy dolog, az, hogy te elfelejtetted előre megnézni, rajta van-e, az meg egy másik. Az ember a saját hibáiból sokat tanul. Neked ez kemény menet lesz.

Ha halogatod a nőgyógyászati vizsgálatot és azt, hogy elmondd a szüleidnek, akkor már elvetetni sem fogod tudni, és meg kell szülnöd. Ha már egy hibát elkövettél és gödörbe kerültél, legalább ne kezd el magad még mélyebbre ásni! Azonnal lépj, mondd el anyukádnak ami történt és menjetek orvoshoz, mert ha peches vagy, akkor anya is leszel, ha kifutsz az időből!!!!

2015. szept. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
55%

lehet, hogy csak a stressz okozza, de inkább az a valószínűbb, hogy terhes vagy


vegyél egy tesztet, abból kiderül, Rossmanban, DM-ben senkit se érdekel, mit veszel, azt se tudják ki vagy

aztán gyűrd fel a gatyaszárat és mondd el otthon, ha pozitív az eredmény


abortusz vagy megtartanád?

2015. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
75%

Miért pontoztok le? Nem történt erőszak, pontosan annyi a felelőtlensége az ügyben, mint a srácnak. Most persze sírdogálhat, hogy jajj, de szemét volt velem, és nem is jelentkezik, de a valóság az, hogy:


- rábeszélte és én belement

- nem ellenőrizte a gumit

- nem vett be esemény utáni tablettát, miután kiderült, hogy nem védekeztek

- orvoshoz nem megy

- szüleivel nem beszél

- tesztet se vesz



Ez mind-mind KINEK A DÖNTÉSE, már bocsánat?

2015. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!