Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem vagyok terhes?

Ugye nem vagyok terhes?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek.mindig időben jön meg a megvonásos.tegnap kellett volna de semmi.előtte szoktam barnázni de még az sincs.egy gyógyszert elfelejtettem bevenni utána egy hétig védekeztünk másképp is.de pont előtte nem együtt voltunk.lehetséges hogy terhes vagyok? Mikor teszteljek?
2015. nov. 12. 10:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Már tesztelhetsz.
2015. nov. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A gyógyszerszünetben sem jön meg percre pontosan, napokat késhet ugyanúgy, 8 év gyógyszerszedési tapasztalattal mondom, sokszor nekem csak a szünet végén jött meg 6. nap körül, de legkorábban az 5.-en.


Ne idegeskedj, teljesen fölösleges, nem vagy terhes, 99,99%

2015. nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem is tesztelj, ha eddig mindig időben megjött. Amúgy tervezitek a babát?

Nekem mondjuk gyógyszer mellett is mindig késik picit, de van, hogy 2 nappal előbb jön meg.

2015. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 3szor is volt olyan,hogy nem jelentkezett egyáltalán a megvonásos vérzésem , nem voltam terhes, az orvos nem talált semmi gondot. Tesztet már csinálhatsz.
2015. nov. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
Kedves 3-as hozzászóló. Ha írja, hogy gyógyszert szed, és még akkor is védekeztek pluszban, mikor elfelejtett bevenni egy gyógyszert, akkor szerinted tervezik a gyereket?
2015. nov. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!