Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görbe kérdés, szerintetek van...

Görbe kérdés, szerintetek van esély?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nem igen szokott így fent lenni a hőm, maximum 36,9 re szokott menni, de 36,8 szokott lenni a luteális szakasz. 3-án volt pozitív az ovu teszt, ciklus rossz helyre húzta.

32-34 naposak a ciklusaim. Egy hétig szúrkált a hasam, elmúlt két napban voltak mensihez hasonló enyhe fájások, mára teljesen elmúlt, mintha elvágták volna.


Görbe alapján lehet esélyes ez a hónapunk? Mikor teszteljek? (már most tesztelnék, de az még elég korai lenne) Vasárnap kellene nem megjönnie. Szombaton ha tesztelek van esély pozira? persze csal, ha holnap is 36,8 felett mérek, meg szombat reggel is.


Köszönöm a válaszokat és jöhet egy kis drukk :) Nagyon szeretnénk már 3-an lenni :)


[link]



2015. nov. 12. 08:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kicsit hianyosak az adatok..ido nincs megadva hogy hanykor mered..se ovu fajdalom se a nyak se az egyuttletek.Hat igy nehez valaszolni.Majd a teszt megmondja hetvegen :) Megy a drukk azert :)
2015. nov. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Nyákot meg ilyesmit nem nézek, ovus fájdalom, ezt sajnos nem mindig érzem ezért nem is írkálom. Időt nem jelölök, mert mindig egy időben mérem maximum 10 perc +-, ha épp úgy alakul ami tudtommal nem sok, :) Ott ahol pirossal megjelöltem az volt más időben ugyanis naaagyon korán ébredtem fel.


No, de majd a reményhal :D

Azért köszi :)

2015. nov. 12. 08:18
 3/24 anonim ***** válasza:

A teszt és a hő alapján is nov. 4-5. körül repedhedtél, tehát ma még csak a 7. dpo-n vagy! Jövő csütörtök-péntek előtt nincs értelme tesztelni.


Drukkolok! :)

2015. nov. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Együttlét lemaradt, 2-3 naponta voltunk együtt végig. Ovunál a hőleesős napon és utána a pozitiv tesztes ovu napon és utána két napra rá. Elvileg, jó időzítés, bár kitudja, mindenkinek másképp sikerül :)
2015. nov. 12. 08:22
 5/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infót :) Akkor reménykedek, hogy vasárnap nem jön meg ^^
2015. nov. 12. 08:23
 6/24 anonim ***** válasza:
2015. nov. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Azért vezesd rá hogy tudd értékelni rendesen.Csak jó tanács volt. Belinkeltem az enyémet anno így letudnád majd magadnak Te is jobban olvasni! Első voltam és drukk drukk :))))))
2015. nov. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Na egy nagy semmi link ment..bocsi :(
2015. nov. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Kedves 6os, gratulálok :) szép görbe :)
2015. nov. 12. 08:30
 10/24 anonim ***** válasza:
KÖszi!Már 5 éves a pozitív tesztem :D Neked nagyon szorítok hogy teljesüljön a vágyatok és hárman legyetek hamarosan ;)))
2015. nov. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!