Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez mér pozitiv? Mondjátok...

Ugye ez mér pozitiv? Mondjátok hogy nem a szemem káprázik

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2015. nov. 12. 11:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Én ezt még negatívnak veszem, nem látok második színes csíkod, de drukkolok, hogy ne jöjjön meg és egyértelmű kétcsíkos legyen pár nap múlva!


Amúgy nem feltétlenül kell már ilyenkor kétcsíkosnak lennie, lehetett később is az ovu! Nekem a 15. dpo-n nagyon halvány, de egyértelműen látszó kétcsíkos lett Facelle teszttel, ami eleve erősebben szokta mutatni a csíkokat, mint ezek a tesztcsíkok.

2015. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is két csíkot látok, de nagyon halvány, és ami zavaró, hogy vékony is. Vastagabbnak kéne lenni elviekben. Tesztelt néhány nap múlva! Dokihoz meg ráérsz másfél-két hét múlva elmenni, hogy lásson valamit!

Szurkolok!

2015. nov. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem meg igen, pozitív!

Az Utolsó kettőn egyértelmű:-)

Majd írd meg, hogy mi lett azért:-)!

Szerintem tuti pozi:-)

2015. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Mindenképp megirom mi lesz.még semmi jele a mensinek.annyira reménykedem de nem akarom beleélni magam.de olyan nehéz.holnap vagy holnap után teszteljek szerintetek?
2015. nov. 12. 15:16
 15/17 anonim ***** válasza:
Reggel ismeteld meg batran :)
2015. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen tesztem, en is alig lattam, ferjem nem is, fotozni nem tudtam. Ez nekem mensi elott 5 nappal volt, en ugy gondoltam, hogy negativ.

De masnap egy masik teszt szinten halvanyan, de kivehetobben pozitiv lett.

Szoval probald ujra, lehet hogy pozitiv lesz (persze nem biztos).

Talan kesobb fogant...

2015. nov. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
csajok, elkezdtem iszonyuan görcsölni és vérezni éjjel :(
2015. nov. 13. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!