Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hihetek a barátomnak ilyen...

Hihetek a barátomnak ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

Ő a "tökéletes srác" mindenki számára,mert helyes,okos,sportos és népszerű.Én totál nem ilyen vagyok...

Kb 3 éve egy elég furcsa kapcsolat van köztünk,először csak szex volt köztünk(nekem ő volt az első),bár én már akkor elég szerelmes voltam belé,de azt hittem,neki én csak a sokadik lány vagyok,akivel szórakozik egy kicsit,aztán kész.

De nem,már több van köztünk a szexkapcsolatnál,de gyakran veszekszünk és az egész olyan "se vele-se nélküle" stílusú,de nagyon szeretem.


Kiderült,hogy terhes vagyok és ma elmondtam neki és ő szeretné,ha megtartanám.Tudom,hogy anyagilag nem jelentene gondot,mert az ő családja gazdag és van saját lakása,autója és semmi nem jelent neki gondot,de akkor is...Tudom,hogy megváltozott és már nem egy nőcsábász,de olyan ő maga is,mint egy elkényeztetett gyerek,semmit nem tud egyedül megcsinálni.

Viszont senki nem tud arról,hogy mi együtt vagyunk,csak a legközelebbi barátaink.

A vállalom ezt az egészet,akkor lehet,hogy a családommal tönkremegy a kapcsolatom.


Szeretnék hinni a barátomnak,de néha ő maga is olyan,mint egy gyerek.Lehet,hogy most azt mondja,hogy tényleg szeretné a babát(nagyon úgy tűnt),de mi van,ha ez csak egy átmeneti állapot?

Hogy jöhetnék rá arra,hogy komolyan gondolja a dolgot velem?

18L



2012. nov. 10. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk megkéri a kezed, az pl. lehet egy "ígérvény" :)


Sokan csak akkor nőnek fel, mikor maguk is szülővé válnak (persze néhányan akkor sem :)))

2012. nov. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát ez kétesélyes.De ha a babát megtartod, akkor az a te felelősséged lesz, mert a barátod leléphet, de a gyermeked örök életedre rád lesz utalva, s te tartozol felelősséggel érte elsősorban. Gondolom, a szülőket minél hamarabb be kellene avatni, ha az ő támogatásukra is számítanátok.

Nem mondom, hogy ha egy 18 éves anyuka esetleg magára marad egy kisgyermekkel, nem képes boldogulni, de óriási terheket vállal. Kérdés, hogy a barátod felfogta-e, mit jelent, hogy apa lesz, s mivel jár ez. De ne azért tartsd meg a babát, mert egy éretlen srác ezt mondja most, hanem azért, mert fel akarod és fel tudod nevelni akár egyedül is.

2012. nov. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!