Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit éreztél először, amikor...

Mit éreztél először, amikor kiderült, hogy terhes vagy? Milyen körülmények között tudtad meg?

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnénk gyermeket, de csak most fogom befejezni a második diplomámat, dolgozom... Szóval annyira bánt ezt kimondani, de nincs most időnk Rá. Alig várom a jövő nyarat, végzek és végre megérkezhet hozzánk. Tehát vágyom már átélni a csodát, addig is szeretnék mások élményeiből töltődni. :)
2012. szept. 1. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

A párommal eldöntöttük h legyen babánk.Abba hagytam a gyógyszert és neki álltunk.:) Már késett egy hete de nem foglalkoztam vele, mivel a gyógyszer abba hagyása után nagy a vszínüsége h nem jön meg időben.Eszembe sem jutott h terhes lehetek.A párom erőltette h vegyünk tesztet.Haza mentünk, megcsináltam és pozi lett.:))) Igazából nem is tudom ezt az érzést leírni.Csak remegtem meg vigyorogtam és nem hittem a szememnek!Úgy éltük meg mint egy csodát.Nagyon furcsa és jó érzés volt!:)

34hmk

2012. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én sajnos egyedül voltam itthon mikor teszteltem, de mégis nagy "bulit" csaptam: van két kutyánk, meghívtam őket egy egy liter tejre! ők is boldogok voltak, én is :)
2012. szept. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsések voltunk, az első hónapban összejött a fiam, bár nagyon nem gondoltuk.

Azt hittük,hogy pár hónapba biztos beletelik!

Elég korán csináltam tesztet, nem is tudom miért. Ráadásul nem jött ki a 2. csík még kb. 10 perc után sem, így ott hagytam és mentem dolgozni.

Este amikor hazaértünk, gondoltam ránézek, és hát ott volt a 2. csík, csak mivel időn túl jött elő, annyira nem éltük bele magunkat, de azért mégis egész éjjel agyaltam!:)

Másnap már időn belül is pozi volt!:) Utána már nem agyaltam, csak örültem!

2012. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem leszek ilyen vidám sajnos... 32 évesen álltunk neki a baba dolognak, addigra lett 3 diplomám, beköltöztünk a befejezett kertes házunkba... Ha legalább egy évvel korábban abbahagyom a gyógyszert, egy csomó dolog sokkal előbb kiderül, sokkal korábban eljutok orvoshoz, és talán már én is kismama lehetnék. Sokáig vártam, túl kényelmes voltam. Most pedig hónpról -hónapra várom azt a bizonyos 2. csíkot a teszten, már több mint egy éve. Az orvosom szerint még pár hónap, teljesen rendbejön a szervezetem, és elkezdhetjük számolgatni hogy mi óta várjuk a babát, mert most még nem sok esélye van a beköltözésra... hiába teszünk meg mindent. Mielőbb lássatok neki a dolognak, nagy szerencse ha valakinek elsőre sikerül, de sajnos nem mindenkivel történik meg.
2012. szept. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi több mint 1,5 évet vártunk nyaralni indultunk épp még volt 6 napom nemvártig, de már útközben mondtam, hogy valahol tesztet kell venni. Másnap reggel megcsináltam már megszoktam a nega tesztek látványát így én lepődtem meg a legjobban mikor 2-3 perc múlva már határozottan kivehető 2. csíkot láttam. Az ajtót döngetve hívtam párom a mosdóba, hihetetlen érzés volt.
2012. szept. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés!!!!!!!!!

Mi is éreztem először...meglepettséget!

Ugyanis 2 és fél éve szeretnénk babát (lassan 3 éve) és nem jött össze....majd meddőségi centrum-1 sikertelen inszem-nega teszt pihis hónap..majd 2 sikertelen inszem-pihis hónap!Pihis hónap végén pedig elmentem üzemorvosi vizsgálatra és mivel tele volt a húgyhólyagom gondoltam pisilek üvegbe és ez viszem el a helyi SZTK-ba...,de még akkor is volt vagy 2 liter!:)))

Na gondoltam mivel a vateráról rendeltem úgy kb 100 db tesztet,belemártok egyet ésss láss csodát pozitív lett...spontán magától....meglepődtem..,de sajnos csak másfél hétig örülhettem:(

2012. szept. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Első baba: kollégiumban voltam, hánytam, meg ilyesmi. Valahogy ösztönösen jött az a megérzés, hogy kell vegyek egy tesztet. Pozitív lett, először annyira nem örültem neki, mert tudtam, hogy abba kell hagynom a sulit, ha meg akarom tartani. Felhívtam a barátomat, aztán kisírtam magam barátnőm vállán, aki megváltoztatta a nézőpontomat: együtt örültünk, egészen a 11. hétig, amikor elvetéltem.

Második babónál késett 4 napot a piros. Vettem egy tesztet, csepegtettem, majd letettem a mosdó szélére, mert ugrálni kezdett a mosógép centrifugálás közben, és lefogtam. Mire ránéztem a tesztre, már két csík volt rajta. Remegtem, és nem csak a mosógép rázásától, nagyon örültünk neki. :)

Babát tervezőknek mielőbbi két csíkot kívánok!

2012. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves sikertelen próbálkozók! Nem is tudom mit írhatnék, annyira el tud az ilyen szomorítani. Nagyon sok türelmet és szeretetet kívánok Nektek!

Akiknek pedig sikerült, nos, öröm volt olvasni a válaszaitokat, remélem hasonló érzések fognak bennem is életre kelni!

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)

2012. szept. 3. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy albérletben laktunk hatan. Meg volt egy kutyánk. Harmadévesek voltunk a barátommal az egyetemen. Éreztem, hogy vmi más, mint szokott lenni és inkább alkoholmentes sört vettem, hátha terhes vagyok. De tesztet nem mertem csinálni. Aztán nagy nehezen lementem a gyógyszertárba és megcsinálta. Pozitív lett. Bőgtem egy sort a mosógépen ülve, majd elmentem a dokihoz, aki megerősített és mondta, hogy öt hetes. Kérdezte, hogy meg akarom e tartani, mondtam, hogy nem tudom...

Hazamentem, azt hittem senki sincs a lakásban, az előszobában leültem és a kutyának mondtam el, bőgve. Bementem a konyhába, ott volt a barátom, a fejét a csap alá dugta és engedte rá a hideg vizet, rám nézett nem szól semmit, kiment. Kb. tíz perc múlva visszajött és azt mondta, hogy szeretlek titeket és óriás kaland lesz együtt gyereket nevelni. A terhességem 9 hónapjáért, és az első pár hónapért külön köszönet illeti 4 fantasztikus lakótársunkat is :) Most már szerencsére elköltöztünk, karácsonykor lesz 2 éves a kislányunk, a volt lakótársaink nálunk töltik a szent estét, mint tiszteletbeli nagybácsik és nagynénik :)

2012. dec. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!