Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek sikerült ezekben a...

Valakinek sikerült ezekben a napokban a kisbaba?

Figyelt kérdés
Sziasztok.a véleményetekre lennék kíváncsi,esetleg tapasztalatokra.a férjemmel a ciklus 3.napján védekezés nélkül szeretkeztünk.szülés óta napra pontosan 28 naposak a ciklusaim.de tegnap nem jött meg.körülbelül 1-1.5 hete szinte folyamatosan alhasi petefészek panaszaim vannak,erős puffadás,enyhe mellfeszülés.nagyon sokat pisilek így lehet felfáztam,mert néha pisilés közben feszít a petefészkem.tegnap délelőtti tesztem negatív lett,mégis izgulok,hogy teherbe estem-e vagy sem.hétfőn tesztelek újra,de addig is szívesen olvasnék hasonló történeteket.
2015. nov. 13. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet akár terhesség is. Elvileg úgy tudom az ondónak tüszőrepesztő, peteérlelő "képessége" is van. Tehát simán lehet, hogy nem akkor termékenyül meg a petesejt, amikor magától elindulna az útra, hanem a "srácok" előcsalogatják előbb. Sok érdekes tulajdonságot olvastam már az ondóról, ami kizökkenti a női szervezetet.
2015. nov. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor a tesztnek már pozitívnak kellene lennie nem?
2015. nov. 13. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl nekem is 28 naposak a ciklusaim es a 8.nap voltunk egyutt 12.nap ovu es nem lettem terhes.Csak azt akarom mondani ezzel,hogy 3.napi egyuttletetek es rendszeres 28 napos ciklust irsz szerintem kizart a terhesseg!Persze kivetelek vannak.Ha nem jon meg a havid par nap utan tesztelj.Elotte felesleges :)
2015. nov. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pontos 28napos ciklusokkal 8.cn voltunk együtt,10.nap volt ovu és 5hetes vagyok. Simán lehet korábban pé. Nekem is 15.napon szokott lenni,most mégis 5nappal előbb volt,akkor nem is tudtunk együtt lenni,csak 2nappal előtte. Mondjuk nekem semmi tünetem. Néha mindjárt megjön érzés,de jóval gyengébb,mint menzi előtt.
2015. nov. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!