Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 hónapos kisbaba széklete...

11 hónapos kisbaba széklete véres és már másodszór vér jött fel a száján, valakinek hasonló tapasztalata? Súlyos lehet?

Figyelt kérdés
A szájából kiszivárgó kis mennyiségü vérre, ami kétszer fordult elö a héten nem adtunk nagy hangsúlyt mert azt hittük, hogy elkarmólhatta magát és felsérthette a száját valahol belül, de ma a széklete is véres lett és belázasodott. Én a keresztanyja vagyok, a szülei már órák óta várnak a korházban, esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Súlyos lehet?

2014. júl. 28. 14:37
 1/10 anonim ***** válasza:

szerencsére nincs tapasztalatom, de azt tudom hogy ha a tápcsatornából vér jön, akkor az rendszerint alvadt vér (gyomorvérzés), és ez feketére színezi a székletet


a friss(piros) vér a székletben aranyér jele, de gondolom babáknál ez elég ritka

2014. júl. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet, de nagyon drukkolok hogy ne legyen nagy baj!
2014. júl. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Bízzunk benne hogy a fogától van kis vérzés a szájában.A székletben, biztos hogy vér volt? Mert a cékla és a paradicsom elfogyasztása is tud érdekes dolgokat produkálni.Vagy vérzékenység lenne.?
2014. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Székletben friss piros vér lehet berepedéstől a végbélnyílásán, de lehet bélbetegség is. Ki kell tenyésztetni a székletét és laborban vérvétel. Nálunk sajnos vastagbélgyulladást jelentett. Na hagyjátok magatokat, ki kell deríteni mitől lehet.
2014. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez nagyon-nagyon sok dolog lehet, drukkolok neki!
2014. júl. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit mondott az orvos, mi van a picivel?
2014. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irj légyszi ha tudtok valamit szorítunk, hogy ne legyen semmi komoly baja!
2014. júl. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Amugy szerencsére nem volt semmi komoly. :) Mostmár nagyjából jól van a baba, rendbe fog jönni. :)
2014. júl. 30. 16:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszi hogy megírtad, sokat gondoltam Rá, hogy nehogy baj legyen vele! Jó egészséget Nektek!
2014. júl. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! 4-es válaszoló vagyok. Megírnád mit mondott az orvos? Kíváncsi vagyok rá mi lett belőle.

Köszi.

2014. júl. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!