Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tenyleg ennyire bena vagyok,...

Tenyleg ennyire bena vagyok, vagy rossz az ovu teszt?

Figyelt kérdés

2 ovu tesztet csinaltam ma. Az egyik ez a fajta [link]


Ebbol egyszer 20 helyett sikerult 55db-ot vasarolnom ebay-n, 20 aran.. igy sok van.. DE! ez a teszt kb minden egyes nap majdnen teljesen pozitivat mutat, keves valasztja el,hogy tenyleg pozi legyen... Ezert vasaroltam 2 db masik,lepisilos fajtat... na most ezen a nagy fehersegen kivul semmi sem latszik :) egyiken sem. Most tenyleg ilyen benan pisilek le 2 tesztet? Mostmar nem merek lepisiloset venni... Total hibas tesztet vettem .


Viszont ezzel az one step fajtaval nagyon nem tudom kovetni mikor van a pem mert szinte mindig ugyanugy nez ki. Homerozok de ha a ciklus.hu pl aztmondja hogy ma van a peteeresm,akkor az ovu teszt nem eleg eros... nen ertem.


2015. nov. 13. 16:15
 1/2 mandiga ***** válasza:
Ez nem lepisilős teszt, hanem vizeletbe kell mártani kb 15 mp-ig. Ha kevés választja el, akkor még nem pozi, csak ha egyforma erős a két csík, vagy a tesztzóna erősebb. Milyen erősségű? Tudsz képet feltenni?
2015. nov. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 mandiga ***** válasza:
Ja, hogy lepisilőset vettél még másikat, bocsánat, nem jól értettem. Nekem amúgy az One Step nem vált be, de mivel a David 15-ös ovutesztem már jó 2 hete pozitív, ezért rendeltem én is ilyet mint a tiéd, holnap kapom meg.
2015. nov. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!