Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25 napos szokott lenni a...

Orsika85 kérdése:

25 napos szokott lenni a ciklusom,4 napja késik, a tesztem negativ ma reggel, meddig várjak a következő tesztel?

Figyelt kérdés

2015. nov. 15. 15:18
1 2
 1/16 mandiga ***** válasza:
Milyen tesztet próbáltál? Érzékennyel próbálkozz, majd várj egy két napot és tesztelj újra. Ha akkor is negatív, akkor lehet, hogy csak késik és meg fog jönni, vagy késöbb fogant a baba, akkor meg késöbb mutatja ki a teszt is. Nekem is 25 naposak a ciklusaim, 9 napja késik, tesztek negatívak.
2015. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
3 napig.
2015. nov. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tesztcsikot használtam, 9 napja késik? Es negativ a teszt?
2015. nov. 15. 15:31
 4/16 mandiga ***** válasza:
Igen, 9 napja késik, november 6-án kellett volna megjönnie, de azóta semmi, többször érzem, hogy na most megjött, de nem. A tesztjeim negatívok. Tesztcsíkból is van többféle. Próbáld meg a Facelle tesztet. Elég érzékeny.
2015. nov. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Enis azt erzem több napja hogy na most fog megjönni, de eddig semmi, mi már egy éve probálkozunk, ti régóta?
2015. nov. 15. 16:04
 6/16 mandiga ***** válasza:
Mi csak 3 hónapja próbálkozunk, úgyhogy nem sok idő. Viszont bosszant, hogy most miért nem jön meg. Én még barnáztam is, nem sokat, úgyhogy nem tudom mi a helyzet velem. És majd hétvége felé megyek dokihoz, voltam már, de meg sem vizsgált. A görbémből ítélve lehet ovum sem volt ebben a hónapban, vagyis múlt hónapban. Én nagyon sokszor érzem, hogy na most megjön, és semmi. Tegnap is erősen éreztem, ma a derekam is fájt, de semmi.
2015. nov. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Gondolom hogy idegesit, a bizonytalanság a legrosszabb! Majd irj hogy mivolt a dokinál
2015. nov. 15. 19:15
 8/16 mandiga ***** válasza:

Igen, egyre rosszabb. Azt mondtam, vagy legyen egy pozitív tesztem, vagy jöjjön meg. De így, semmit nem tudok.

Írok, hogy mi volt a dokinál. Muszáj elmennem.

2015. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Engem is megőrit ez a bizonytalanság, főleg azert is, mert meg soha sem késett!
2015. nov. 16. 07:45
 10/16 mandiga ***** válasza:
Nekem is pontosan szokott megjönni, reggel arra kelek mindig és futás van, persze az elött már betétet használok. Ma sem jött még meg eddig.
2015. nov. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!