Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7 nappal a nem várt előtt....

7 nappal a nem várt előtt. Szerintetek érdemes tesztelni? Mikor mutatja ki? Annyira türelmetlen vagyok

Figyelt kérdés
2015. nov. 16. 13:36
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Egyenlőre várok még..most érzek mell feszülést,és egy picit ingerültebb is vagyok..Remélem ezek most nem a menszes jelei
2015. nov. 17. 06:26
 12/15 A kérdező kommentje:
Honnan tudom,ezt a tesztet beszerezni? Gondolom,ebay ről..de az egy csomó idő míg ide ér ?Úgy nézz ki nem,marad más csak hogy várjak..Csak ki bírom ezt a pár napot :)
2015. nov. 17. 06:55
 13/15 anonim ***** válasza:
Szia. En ma reggel teszteltem. 6 nappal a mensi elott a tegnap emlitett first risponse-al es negativ lett. Ugyhogy en is inkabb varok most meg par napot. Bar aztan lehet, hogy nincs baba es azert negativ. Majd meglatjuk. Turelmesnek kell lennunk! Eleg nehez!
2015. nov. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én is meg várom a napját..Akkor a legbiztosabb!Szórítok mindenkinek hogy + Legyen!!!
2015. nov. 17. 17:12
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nemvárt előtt 5 nappal teszteltem full negatívat és 2 nappal előtte halvány pozitívat. Én nem bírtam magammal és a türelmetlenség nyert.
2015. nov. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!