Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet? Mikor...

Mejcikeee kérdése:

Szerintetek mi lehet? Mikor teszteljek megint?

Figyelt kérdés
Ma van a nem várt napja. De már szombat óta van egy kis pecsételés. Mivel furán érzem magam a pé-t követő 5-6. nap óta (sűrűn kell pisilnem, fáj a derekam, szurkálódik a hasam alja, mintha a melleim is érzékenyebbek lennének), így lőttem vasárnap egy tesztet, ami nagyon-nagyon halvány pozi lett. Voltam dokinál, szednem kell tovább az ultrogestant, és hétfőn kell visszamenni, ha nem jön meg rendesen, mert ha valós pozi akkor már látszódhat is vmi uh-n. Szerintetek lehet, hogy az tényleg pozi, hiába annyira halvány, hogy éppen hogy látható?

#babásodnánk
2015. nov. 17. 08:30
1 2 3
 1/25 mandiga ***** válasza:

Szerintem tesztelhetsz ma már, ha baba akkor erősebben látszik, ha halvány akkor két nap múlva.


Képet esetleg tudsz feltenni?

2015. nov. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
képen nem látszik, sajnos. Próbáltam feltenni gépre, hogy ott majd jobban látjuk de nem. Amikor megláttam, rögtön hívtam a férjem, hogy ő lát-e vmit, vagy csak képzelődök, de ő is látta, igaz nagyon kellett meresztenie a szemét
2015. nov. 17. 08:34
 3/25 anonim ***** válasza:

Kérdező nekem is annyira halvány vot hogy alig volt látható csak a szine miatt volt hihető hogy pozitiv hisz egy feher alapon nagyon halvány rózsaszín azert látható.

Ha neked is színes akkor 2nap múlva reggeli vizeletből tesztelj!

2015. nov. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Remélem, majd pár nap múlva erősebb lesz, szeretnénk már ezt a babát, csak sajnos nem jön könnyen a PCO miatt. Neked mi lett a vége?
2015. nov. 17. 08:51
 5/25 anonim ***** válasza:

Uhh terhes voltam,de sajnos rossz vege lett😞..."12hetesen elveteltem"


Csak azert irtam le a tortenetemet hogy ha nagyon nagyon halványan is de van szine akkor pozitiv.

Minden jot neked es remelem valoban baba van a dologba nálad!

2015. nov. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Sajnálom :( Bízom benne, hamarosan Nálatok is összejön a bébi :)

Mi nayon szeretnénk, de kiderült, hogy PCOS vagyok, megjönni is csak a Norcoluttal jön meg, a pé-t csak a Clostyval tudjuk elérni, szedem az Ultrogestant, hogyha összejön akkor bent is tudjon maradni meg iszom az Inofolicot. Szó szerint minden tőlünk telhetőt megteszünk ezért a babáért.

Meg fogom írni, ha történik valami, ezzel is megköszönve a válaszaitokat.

2015. nov. 17. 09:19
 7/25 anonim ***** válasza:
Akar most is megismetelheted vasarnap ota eltelt ido miatt :) Drukk
2015. nov. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy reggel megcsinálom. Izgatott vagyok, annyira szeretném, ha pozi lenne végre, de tartok tőle, hogy negatívat fogok tesztelni, lehet emiatt húzom a kövi tesztet. Egy évbe került, mire rájöttek a problémámra, olyan jó lenne, ha végre sikerülne.
2015. nov. 17. 10:54
 9/25 anonim ***** válasza:
Kérdező drukkolok h baba legyen és pozitivat tesztelj (erős legyen)
2015. nov. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Köszi a drukkot 😊 reggel kiderül. Mindenképp meg fogom írni. Kedves utolsó te is babásodni szeretnél vagy már van is babád?
2015. nov. 17. 12:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!