Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mi lehet? Mikor...

Mejcikeee kérdése:

Szerintetek mi lehet? Mikor teszteljek megint?

Figyelt kérdés
Ma van a nem várt napja. De már szombat óta van egy kis pecsételés. Mivel furán érzem magam a pé-t követő 5-6. nap óta (sűrűn kell pisilnem, fáj a derekam, szurkálódik a hasam alja, mintha a melleim is érzékenyebbek lennének), így lőttem vasárnap egy tesztet, ami nagyon-nagyon halvány pozi lett. Voltam dokinál, szednem kell tovább az ultrogestant, és hétfőn kell visszamenni, ha nem jön meg rendesen, mert ha valós pozi akkor már látszódhat is vmi uh-n. Szerintetek lehet, hogy az tényleg pozi, hiába annyira halvány, hogy éppen hogy látható?

#babásodnánk
2015. nov. 17. 08:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Ma vagyok a nem várt másnapján. Csináltam egy ugyanolyan tesztet mint vasárnap(2nappal a nem várt előtt) bár most nem az első pisiből de ezen nincs hálvány második vonal. Megjönni sem jött még meg és még mindig megvannak azok a tünetek amiktől furán érzem magam. Ilyenkor szerintetek mi lehet?
2015. nov. 18. 11:19
 12/25 mandiga ***** válasza:
Nem elég koncentrált a vizelet esetleg. Reggel azért próbálj meg egy tesztet. Drukkolok!
2015. nov. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Kicsit elkeseredtem de a reményem még megvan 😅 nincs már otthon tesztem,lehet várok vasig mert akkor hétfőn a legfrissebb eredményt tudom mondani a dokinak. Köszi a drukkot 😊
2015. nov. 18. 22:38
 14/25 mandiga ***** válasza:
Ne keseredj. Ha nagyon halvány pozi, ott van valami. Vegyél tesztet, ha tudsz akkor Facelle, az nem csap be és elég érzékeny. Nagyon kiváncsi vagyok. Majd írd ám meg az eredményt. Szorítok nagyon.
2015. nov. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Csináltam képet csak nem tudom hogy kell feltenni ide
2015. nov. 19. 08:34
 16/25 anonim ***** válasza:
Kepfeltoltes.hu
2015. nov. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Képen nem adja annyira vissza. De hátha látja vki rajtam és a férjemen kívül is :) Ma megmutattam a bnőmnek, ő is látta rajta :) Remélem elindult vmi

[link]

2015. nov. 19. 19:07
 18/25 anonim ***** válasza:
Pfff...Gabriel teszt :/ vedd ugy mintha nem is teszteltel volna! Sok fals pozija van vegyel masfajtat!!!!
2015. nov. 20. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 mandiga ***** válasza:
Próbálj ki más tesztet, pl. Facelle. A Gabriel sajnos már nem olyan jó mint régen volt. Drukkolok!!!
2015. nov. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
A facellének milyen az érzékenysége?
2015. nov. 20. 09:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!