Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most akkor melyik a jobb?...

Most akkor melyik a jobb? Tapasztalatokat várok!

Figyelt kérdés
11. Dpo-n vagyok. Olvasgattam itt valaki azt irta ha kremes folyas van az nem terhesseg jele valaki azt hogy nyákszerü távozik az tuti terhesseg. Tudom tudom mindenki más minden szervezet más.érdekelne azoknal hogy volt akiknel a teszt pozitiv. 21-ére nem várom mensi görcseim vannak mellem bedurranva de inkabb oldalt faj meg a bimbo rrzekeny. Ami furcsa hogy extra faradt vagyok. Meg ilyem hullamzoan van melegem.ovulacio napjan es elotte ket nappal voltunk egyutt ez pontos mert fajdalommal jar. Szerintetek van remeny?
2015. nov. 18. 18:50
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasert telorol vagyok :)
2015. nov. 18. 18:52
 2/10 mandiga ***** válasza:
Remény az mindig van. A tünetek meg bármire utalhatnak. 2-3 nap múlva esetleg próbálj meg egy érzékeny tesztet. Drukkolok!
2015. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. Hetföig nem tesztelek csak kiváncsi lettem volna :)
2015. nov. 18. 19:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Folyásból nem lehet következtetni igazán a baba létére/nem létére.
2015. nov. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Reménykedj! Van esély, főleg, ha időben voltatok együtt a pároddal! :) De ne csüggedj el, ha nem sikerült akkor se !!

Nagyon szorítok!! :)

2015. nov. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. nov. 19. 07:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem mindig sok fehér volt.
2015. nov. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ovu másnapján sárgás nyákom volt, aztán a 25. ciklusnapon leszakadt kb a hasam a fájdalomtól. Rá 3 napra már nem jött meg.:) Folyásom semmilyen nem volt egészen a 8. hétig.


24hetes

2015. nov. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gratulalok kedves utolso valaszolo. Nekünk most se jött össze :(
2015. nov. 20. 17:20
 10/10 anonim ***** válasza:
Ó, tudom, hogy ez most itt nem a pszichológus félórája, de nekem volt egy vetélésem, aztán ezzel a terhességgel az elején rózsaszíneztem, kirúgtak a munkahelyemről és amniocentézisem is volt. Utóbbi kettő ugyanazon a héten. Szóval, tarts ki te is! Mind kitartunk!:)
2015. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!