Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív ovuteszt, de az...

Negatív ovuteszt, de az összes többi tünet ovut jelez. Létezik?

Figyelt kérdés

Még sosem használtam ovutesztet, 4 napja kezdtem. Első nap irtó halvány, második nap erősebb, harmadik nap megint halvány, ma negyedik nap teljesen fehér. Az erősebb csík sem közelítette meg színben a kontroll csíkot. De ma, naptár szerinti menetrend szerint megérkezett a hasszurka meg a nyák, holnapra jelzi a naptár az ovut. Az eddigi hónapokban is a görcsölgetés meg a nyák megvolt pont akkor amikor a naptár szerint lennie kell.

Hőt nem tudok mérni, mert a gyerkőchöz néha fel kell kelnem.

Lehet a jelek alapján ovum és egy rossz szériás adag tesztem, vagy valami nem stimmel (netről rendelt one-step tesztek)?


2015. nov. 18. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a tested jelzesenek higyj ne a tesztnek!Azzal vagy elkapod vagy se..ez most inkabb "divat" az LH teszt.Anyaink se hasznaltak megis 3-4-5 gyereket szultek.Tested jelez ne aggodj ;)
2015. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Na én is így vagyok ezzel most.

Nega ovu tesztek,testem jelez,mindíg megérzem én is.Érdekes én most ahogy elmúlt a havim utana 3 nappal éreztem,ma vagyok a 19.cn.

10cn-től kezdtem a tesztelést.

2015. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én negatív hónapban lettem várandós.( One Step teszt )
2015. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor még van remény :)
2015. nov. 25. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!