Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek próbálkozzak...

Szerintetek próbálkozzak holnap reggel a teszteléssel?

Figyelt kérdés
Érzékeny bimbó, megnőtt cicik, derékfájás, ma-tegnap-tegnapelőtt alhasszurka, kevés barnás folyás, fáradékonyság, farkaséhség. 12.dpo, szombatra nem várom, a hőm 37 fölött.

2015. nov. 18. 22:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
szia! nekem maradt, inkább pecsételés, semmi görcs... viszont a hőm ma "csak" 36,9 volt. ez az első hőmérőzős hónapom, így nem igazán tudom mire vélni :( most már nagyon szeretném tudni mi van, mert ez a bármi lehet állapot nagyon rossz... sajnálom, hogy úgy érzed meg fog jönni, de amíg még nem jön meg van remény! írj még mindenképp, hogy vagy!
2015. nov. 20. 10:19
 12/15 anonim ***** válasza:
Oké köszi!Szurkolok neked.
2015. nov. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hát sajnos szerintem meg is fog jönni :( Főleg,hogy lejjebb esett a hőd. A többi is mensis tünet, de ne legyen igazam ;)
2015. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Sajnos megjott mara, a hom is leesett, most valoban nagyon. 36,4. Uj honap uj remenyek! Veled mizu hatos?
2015. nov. 21. 08:19
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nem jött meg,de egyre több a pecsételés valószínű ma holnap megjön.De mint mondtad új hónap új remény.:)
2015. nov. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!