Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszesz előtt 3 nappal az lh...

Menszesz előtt 3 nappal az lh teszt mitől full pozitív? Ugyan olyan erős mint a kontroll csík. A hőm reggel 37 fok volt. Előtte 4 napig 36.8. Mire véljem? Ilyenkor negatív nak kellene lennie nem?

Figyelt kérdés
2015. nov. 17. 10:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de sokat olvastam róla, jóstesztként is működhet! Persze gondolom ritka, és kevés embernél válik be, de ha mensi előtt pár nap nézi valaki az lh tesztet és minden nap egyre erősebb, és nemvárt napján is nagyon erős, az jelentheti, hogy babás valaki. Persze ez jelzem nagyon ritka! Azt nem tudom, hogy egyébként miről lehet ilyenkor pozi... talán valaki majd megválaszolja :)
2015. nov. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtál! Ez reményt adott most. 2 éve nem akar jönni a baba. De szép is lenne istenem😍.
2015. nov. 17. 10:27
 3/16 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy már a hcg teszt is + lenne. Drukkolok, hogy majd az legyen! :)
2015. nov. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is csinalj egy hcg tesztet is ;))
2015. nov. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom, hogy az lh teszt jóstesztként is működik! lehet hogy baba van a dologban! holnap csinálj hcg-t! drukkolok, hogy baba legyen! én szombatra nem várom és 6 napja megy fel a hőm, ma meg tegnap 37,1 volt :) írd majd meg hogy mi lett!
2015. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Rendben. Megirom majd. Köszönöm a válaszokat.😊
2015. nov. 17. 12:30
 7/16 A kérdező kommentje:

[link]

Ilyen a teszt amúgy. 

2015. nov. 17. 12:37
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem teljesen full pozitiv! :)
2015. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De nem is halvány mint szokott. ..ahhoz képest ami ilyenkor szokott lenni...szinte nem is szokott már látszani. ..de ez elég látható 😉
2015. nov. 17. 12:40
 10/16 mandiga ***** válasza:

Ez negatív.


Az én pozim ilyen:


[link]


Menzesz elött kicsit halványabb volt a tesztcsík, de pozitív volt, azóta is szép pozitív, már 11 napja késik. Hcg tesztjeim meg negatívok. :(

2015. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!