Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 éve próbálkozunk, lehet...

1 éve próbálkozunk, lehet eddig csak az időzítéssel volt a gond?

Figyelt kérdés
1 éve nem sikerül a baba.Viszont mindig csak úgy tudtunk együtt lenni hogy az ovuláció előtt 3 nappal vagy azután 2 nappal. Lehet mindig sok idő telt el? Viszont ebben a hónapban 2 naponta együtt tudunk lenni ahogy tegnap este is és tegnap reggel volt ovum.szóval együtt voltunk múlthét kedd,csüt.,szombat,hétfő ( szerda ovu) és szerda este. Szerintetek eddig rossz volt az időzítés?
2015. nov. 19. 10:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért.

Először is honnan tudod, hogy akkor volt az ovulációd? Nőgyógyász igazolta? Az összes egyéb módszer nem megbízható.

Másrészt pedig ha már 1 éve nem sikerül (mégha nem is időzítetten voltatok együtt), akkor én már azért elmennék egy kivizsgálásra, persze kérdés hány évesek vagytok, mennyire ér rá a babatéma.

2015. nov. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ovuteszt, nyák, fájdalom és hő alapján r

tudom az ovu előtt 2 nappal tojcsis nyák és nekem 2 napig pozitív az ovu teszt illetve az ovu előtti nap már feszítő érzés az ovu napján lejjebb majd másnap felmegy a hőm.

2015. nov. 19. 11:06
 3/11 anonim ***** válasza:

Lehet persze, sok egészséges párnap beletelik 1 - másfél évbe, hogy összejöjjön a gyerek.


De én a helyetekben megnézetném legalább alapszinten magamat, hiszen csomó dolgot kizárhattok, és megnyugodhattok. Én úgy gondolom, 1 év után ez időszerű.

2015. nov. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Milyen vizsgálatra gondoltok?
2015. nov. 19. 11:29
 5/11 anonim ***** válasza:

Én magamból kiindulva csináltatnék egy hormonvizsgálatot. Nőgyógyász ad beutalót 2 vérvételre. A ciklus 3 és 21. napján kell levettetni a vért. Én pl. makk egészségesnek érzem magam, teljesen tünet mentes vagyok, de mégis kiderült kissé alul működik a pajzsmirigyem. Most gyógyszerrel kezeljük, mert akadályozza a teherbeesést, és vetélést okoz.


Ezt csak azért írtam le, mert nagyon sok tünetmentes problémát kimutathat, ami könnyen kezelhető.


A párodnak pedig érdemes elmennie egy sperma vizsgálatra. Bár ez még ránk is vár, bevallom...

2015. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy év sikertelenség utan mar ajánlott a kivizsgálás...

Ha mi nem megyunk el most se lenne gyermekunk. Még fél év volt mire kiderult mi a baj. Elzárodott petevezeték. Maga az erre szánt vizsgálat megoldotta,utanna elsőre összejött. 1,5évig marcangoltam magam,ha tudtuk volna ilyen egyszeru a megoldás.....

2015. nov. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van baj minden esetben! Nekünk másfél, év után jött össze, pedig nem volt semmi probléma. Voltam dokinál több mint 1 év után, de azt mondta, hogy nem kell aggódni, mert míg régen 3-6 hónap volt az átlag idő míg sikerült a baba, a mai világban 1-2 év!! Engem megnézett UH-gal, amikor elmentem, ott mindent rendben talált. Mondta, hogy elküldhetem a párom spermavizsgálatra, hogy megnyugodjunk, de szerencsére erre már nem került sor! 34 hkm
2015. nov. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor még ezt a hónapot megvárom. A petevezeték elzáròdást milyen vizsgálattal lehet kideríteni?
2015. nov. 19. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
Mi az egy év utan jeleztuk a dokinak h nem jon ossze par honapig uh követés volt vérvétel, . Aparom is elment spermavizsgalatra,nagyon aokat bicozik a munkájábol adodoan. minden rwndben volt de tovabbra sem jott ossze. Igy elkuldtek HSG re.Ez az átjárhatosági. Röntgen alatt kontrasztanyagot fecskwndeznek a méhbe.Kellemetlen de az egész egy pillanat. És következo honapban mar terhes is voltam. A vizsgálat nekem kicsit fájt,az orvos szerint mert volt egy kis elzárodás amit a kontrasztanyag meg is oldott..
2015. nov. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem hogy az én családomban Több nö is meddő/volt. Unokatesom most megy lombikra. Nagynénémnek soha sem volt gyereke. nagymamám testvérének sem. És több egyébb rokonnak sem.(összesen 8rol tudok.)
2015. nov. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!