Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy babát...

Miért van az, hogy babát szeretnénk, és valahogy játszik velem a menstruációm? Miért csinálja ezt velem a szervezetem? Miért nem jön össze?

Figyelt kérdés
Mindig is normális 28 napos ciklusaim voltak 5 napig tartottak, de mióta próbálkozunk azóta minden második hónapban késik 4-9 napot. Miért van hogy ha szeretne az ember babát akkor nem jön össze? Ti ezt hogy viselitek lelkileg? Hogy lehet tovább lépni? Hogy lehet minden hónapban újra és újra megrázni magad hogy akkor próbálkoztok? Kérlek normális válaszokat kérek! Köszönöm szépen!

2015. nov. 19. 15:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet nem fog tetszeni,de pont az a baj,hogy 'próbálkoztok".Mi sosem próbálkoztunk,akkor szeretkeztünk,amikor jól esett.Sosem számoltam ciklust,nem hőmérőztem,nem volt mittudoménhanyadik dpo.Nem volt olyan,hogy na most van peteérésem,most szexeljünk,nem táraztam be tesztekből...Ebbe bele lehet kattanni.Semmit,de semmit nem foglalkoztam vele.Csak annyit,hogy nem védekeztünk.
2015. nov. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Mi is így vagyunk nem számolgatok semmit sem csak hogy mikor van peteérésem! Nem hömérözők meg ilyenek mi is úgy szexelünk ahogy jól esik de általában 2-3 naponta nem kényszerből! de még így sem jön össze! A köv. menszit azért számolom hogy kb mikor kellene nem meg jönnie azért megörülök hogy már megint nem jött össze! hát majd valahogy megint kibírom ezt az 5 napot aztán megint jól érezzük magunkat a párommal! :)

Kívánom hogy minden oké legyen mindenkinek!

Köszi a választ!

2015. nov. 19. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyan ez a helyzet. Evek ota 26 napos ciklusaim voltak de amiota probalkozunk folyamatosan kesik tobb napot. Radasul mult honapban eros mellbimbo fajdalmam is volt ami elotte meg sosem volt, teljesen beleeltem magam, aztan 30 napra csinaltam tesztet ami negativ lett, es meg aznap megjott. Ket-harom napig nagyon nehez, aztan mindig meggyozom magam, hogy uj honap, uj lehetoseg... Bar nem tudom meddig fog meg igy menni. Ti miota probalkoztok?
2015. nov. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!