Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez beágyazódás lehet?

Szerintetek ez beágyazódás lehet?

Figyelt kérdés

[link]


Ovum szerintem a 20. napon volt mivel akkor volt nagyon erőteljes ovus fájdalmam és a teszt is baromi erős pozitív lett, rossz helyen húzta be. Eléggé határozott mensis görcseim vannak már pár napja de mensiig még van 7 napom.



2015. okt. 8. 10:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja egy lényeges dolgot nem írtam le. Ez az 5. hónap hogy hőgörbét vezetek, eddig minden alkalommal trifázisos volt természetesen baba nélkül, sehol egy hőleesés, sehol pecsételés. Ez az első hónap, hogy ilyet tapasztalok. A másik fontos dolog, hogy a luteálisom mindig 17 napos (18. napra jön meg)
2015. okt. 8. 10:27
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább meg fog jönni. de ne legyen igazam.
2015. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerintem nem fog még megjönni. Mondom a luteális fázisom minden alkalommal 17 napos és még csak a 11-en járok! Az nem változhat, és nem volt hamarabb peteérésem (teszteltem az első naptól kezdve és végig negatív volt a 20. napig)
2015. okt. 8. 10:36
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a görbédet nézem, akkor én is azt írtam volna, hogy szerintem is meg fog jönni. DE olvasva, hogy mindig 17 napos a luteális fázisod, azt írom, hogy igen...lehet beágyazódás. Ne éld bele magad, hisz biztosat csak akkor tudhatunk, ha késik. De én szurkolok Neked! ;)
2015. okt. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A 14. 15. napon is pozitív az ovu teszted. Sajnos akkor pont időben jelentkezik. De ne legyen igazam.
2015. okt. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Határozott csökkenő tendencia van a hőben. A görbe alapján 17-18. Ciklusnapon lehetett a repedés - nem azért, mert oda húzta be, hanem mert a 19. napon már alaphő fölött voltál és innen látszik, hogy dolgozott a progi. Szerintem 15. dpo-n vagy már és meg fog jönni. Leginkább a folyamatos hőesés miatt gondolom így. A luteális hőleesés ált egy napig tart és másnapra visszamegy újra, nem kezd lejtmenetbe. Remélem tévedünk, de szerintem ne éld bele magad mindenáron beágyazódásba. :/
2015. okt. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Be tudnád linkelni az előző havi görbèdet?
2015. okt. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

azt mondod csak 20. napon volt a teszted pozitív, de előtte még 2 LH csúcsra pozitívat teszteltél a ciklusod elején illetve közepén két egymást követő napon...most akkor mikor volt LH csúcs, biztos hogy jól nézted a tesztet?

a test hő alapján jól húzta be az ovut, de akár igen, akár nem, tény hogy a ciklusod már a 20. napi ovuhoz képest is a végén jár, és ha beágyazódáskor leesik a hő, az nem úgy néz ki ahogy a te görbéd, mert a tiéden fokozatos hő leesés tapasztalható...szerintem meg fog jönni.

2015. okt. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mára fentebb ment a hőm és a barnázás is megszűnt
2015. okt. 9. 07:48
 10/11 anonim ***** válasza:
Na ez jól hangzik! Mára hogy állsz?
2015. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!