Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan anyuka, es...

Van itt olyan anyuka, es apuka akik most tervezik a kistesot, vagy az elso babat? Csak a kialakult helyzetre gondolok a vilagban.

Figyelt kérdés
Mert mi, most tervezzuk a kistesot,de neha felek, belegondolok, mi lesz ha rosszabbra fordul a helyzet... A velemenyekre vagyok kivancsi.
2015. nov. 20. 10:58
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Es ennyi.. lehet normalis hangnemben is velemenyt nyilvanitani!
2015. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
46%

Nem a félelem a gond, nem attól nem ép, hogy fél, hanem attól, hogy irracionális félelmei vannak, amik irracionális döntésekre veszik rá, ráadásul ezt a családtervezésben teszi. Namármost: nekem teljesen mindegy, hogy szül-e gyereket. Bolond is mindenki lehet kedvére, nekem mindegy.


Szóval félek a póktól, de ettől még szoktam pókhálózni és gyereket is szültem.

2015. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Az a legnagyobb gondod, hogy szülj-e kistesót erre a világra... Sokan örülnének, hogy csak ekkora a gondjuk. Sokan cserélnének veled, akik szívesen szülnének helyetted gyereket bármelyik világra, csak sajnos ez nekik nem adatik meg.... :/
2015. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ó akkor mégsem én vagyok a legrosszabb, aki azon parázik, hogy mi lesz velem most terhessen, amikor előttem van egy ázsiai munkaút, fogszabályzás, új munkahelyi részleg kialakítása, krónikus migrén betegséggel, gyógyszerek nélkül a terhesség alatt. Az ami a hírekben van nekem már csak apró adalék..
2015. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!