Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik értéket írjam be?...

Melyik értéket írjam be? (hőmérőzés)

Figyelt kérdés
Reggel a szokásos időben 36,3 volt, viszont csak 4 órát aludtam. Mérés után visszaaludtam, és 10:30kor keltem fel, rámértem akkor is, az már 36,7 volt. Azért nem mindegy, ráadásul azért lenne fontos, mert valószínűleg ma van peteérésem, mivel tegnap volt pozitív az ovuteszt.
2015. nov. 24. 11:32
 1/3 Vilcsianyuja ***** válasza:

Kár volt azért a reggeli mérésért, inkább állítottad volna be 2 órával későbbre az ébersztőt. Ugye minimum 6 óra alvás egyben a nagykönyv szerint :)

Én inkább a 36,7 értéket írnám be. De úgyis tudod, hogy valszeg ma hajnalban-reggel volt a peteérés, szóval akármit írsz be, ma bújjatok össze :)

2015. nov. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudunk összebújni, dolgozik a párom. Éreztem, hogy éjjel 2 körül volt, akkor szúrkált nagyon a hasam. Ha kibírnak a spermiumok 48 órát akkor van esély. Ha nem, akkor nincs. :(
2015. nov. 24. 11:44
 3/3 Vilcsianyuja ***** válasza:
Sajnálom, hogy pont ma nem... Tegnap este se lett volna rossz. Gondolom, nem sikerült összebújni, de az ovu előtti éjszaka szerintem majdhogy nem a legideálisabb. Persze még van esély akkor is, ha csak holnap tudtok 18-as karikát produkálni, de azért már valamivel kevesebb.
2015. nov. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!