Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk babát. Tegnap...

Szeretnénk babát. Tegnap reggel csináltam egy tesztet (Clearblue) és mintha látnám halványan a + jelet! Lehet baba szerintetek? Vagy csak beképzelem? Persze csinálok holnap is, de addog kérlek mondjatok valamit mert megőrülök!

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Kép?
2015. nov. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jo lenne ha tennel fotot :) Ha idon belul olvastad le az eredmenyt akkor hihetsz a tesztnek.
2015. nov. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2015. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem rendszeresen a menstruációm van, hogy hónapokat kihagy :/

Képet nem tudok feltölteni ne haragudjatok, új vagyok nem tudom hogyan kell :D

2015. nov. 25. 18:08
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]

A linket másold majd be nekünk hogy meg tudjuk nézni a képet.

2015. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg pozitív, akkor nem kell keresgélni a második csíkot. Várj még pár napot és utána tesztelj újra.
2015. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En is ezzel teszteltem, halvány volt a + pár nap múlva pedig sokkal erősebb. Ha tegnap reggel teszteltel, akkor holnapra baba esetén erősebb lesz neked is. :)
2015. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem mensi elott 4 nappal lett ez a teszt halvany pozitiv. A nem vart napjan reggel mar eros pozitiv volt. Szoval ismetelj 2-4 nap mulva, de nekem ez mindig valosat mutatott.
2015. nov. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!