Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babánk legközelebb...

2 hónapos babánk legközelebb 3 hónap múlva látja az apját. Érdemes arcképet mutogatni neki?

Figyelt kérdés
Vagy élőben úgyse ismeri fel a kép alapján? Hangját játszani videóról esetleg?
2013. dec. 29. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
60%
Mutogasd neki nyugodtan, mikor találkozik vele, akkor nem lesz neki annyira idegen.
2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
65%
Nem érdemes képet mutogatni, utána kellene olvasni, hogy fényképet mennyi idős kortól tud észlelni. Inkább az apuka készitsen hangfelvételeket, amin mesél, énekel és azt hallgathatja a kisbaba, az ismerős lesz neki, ha élőben is találkoznak. De ezekről a dolgokról, orvosilag is vannak tanulmányok, engem nem érintet, csak ugy hallottam róla,hogy mikor,mennyi idős korától mit érzékel a baba.
2013. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még teljesen felesleges neki képet mutogatni, szerintem hangot is.

5 hónaposan is el fogja fogadni pár perc alatt az apját, ettől ne félj.

2013. dec. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőségetek skype-on vagy legalább telefonon beszélni, hallgathatja ő is. Amúgy utána is meg fogja szokni szerintem, csak olyan lesz majdnem, mintha most ismerkedne vele...
2013. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért lett a 2. lepontozva??Szerintem tök jó amit írt,nekem eszembe sem jutott!!Tényleg a hangfelvétel jobb mint a kép,meg a skype is jó!
2013. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a hangfelvétel szerintem is nagyon jó ötlet :) de 5hónaposan is hamar fel fogja ismerni. testvéremet 8hónapos korában látta először édes apám kellett neki egy kis idő mire megismerte mindig mondtuk meg mutattuk a képet hogy ő az édes apád. 4hónapos korától
2013. dec. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Azért aggódom, mert bár a mamát is mindennap látja, ma az ölében, mikor ráfókuszált az arcára, elkezdett sírni. Rám azonnal mosolyog, másokat meg összeráncolt szemöldökkel méreget. Remélem, igazatok lesz, és nem fog félni a férjemtől.
2013. dec. 29. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!