Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért lett ilyen kevés a...

Miért lett ilyen kevés a menstruációm? Talán nincs peteérésem?

Figyelt kérdés
Úgy tudom van összefüggés a kettő között. Nálam talán fél éve megfigyelhető ez, de eddig nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Régebben eltartott 5-6 napig, az első napokban elég intenzív és erős volt. Az utóbbi hónapokban viszont napra pontosan megjön ugyan, de jóformán tamponra már nem is lenne szükségem, 1 betéttel kihúznám a napot... Természetesen ezzel csak szemléltetni akartam a problémát. Terhes eddig biztosan nem voltam, mert 1 hete ellőttem egy tesztet. Azóta mondjuk nem, de nem is most kezdődött a probléma. Fogamzásgátlót legalább 5 éve nem szedek, terhes soha nem voltam, 29 éves vagyok. Megszakítással vagyunk együtt (szándékosan nem védekezést írtam), ezért is csinálok néha tesztet. Szerintetek van okom aggódni?
2015. nov. 26. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:

A kevés menstruáció magában nem jelenti azt, hogy nincs peteérésed, de valóban utalhat rá.


Ha bizonytalan vagy, jövőhónapban próbáld ki közép időben az ovulációs tesztet, vagy vezess egy hónapig hőgörbét. Abból szépen látszik, hogy van-e peteérés.

2015. nov. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!