Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy elhalványul a...

Normális, hogy elhalványul a pozitív teszt?

Figyelt kérdés

9dpo-n vagyok. Reggeli vizeletből a 10-es One Step teszten amint "végigtöltött" a csík pisibe mártás után, azonnal feltűnt a második csík. Amint a halovány rózsaszínné vált teszt lassan visszafehéredett, már csak egy halvány csík maradt, amit csak fénynél forgatva látni.

A hőgörbém amúgy remekül áll, és vannak eddig ismeretlen altesti görcseim.

(Tudom, hogy korán tesztem a tesztelést, ezzel kapcsolatban nem kérek sem jó, sem rossz szándékú kioktatást.)


2015. nov. 27. 11:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát nem biztos,hogy mindegyiken ott marad, biztos nem véletlenül van ráírva,hogy mit tudom én 10 perc után ne értékeld ki. 5 percen belül jól látható pozítív volt? akkor az a lényeg :-) gratulálok :-)
2015. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 mandiga ***** válasza:
Vegyél másik tesztet. Az One Step 10-es sajnos nem megbízható. Nekem volt pozitív, mégsem volt baba, és a csík sem tűnt el. Valakinek meg nem is mutatja és baba van.
2015. nov. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Nem kellett 5 perc sem. Mondom, annyi volt, hogy végigtöltött a csík, szóval halvány rózsaszínné vált az egész, aztán azonnal megjelent egy halvány, de jól kivehető csík. De ahogy "kifakult" fehérré megint a csík, elhalványult az is. :)

Köszönöm szépen! Nagyon bizakodó vagyok most. Volt egy kémiai terhességem augusztusban, előtte és utána semmi.

Csodálatos karácsonyi ajándék lenne ez. :)

2015. nov. 27. 11:47
 4/20 A kérdező kommentje:

mandiga: És ha kémiai terhességed volt, ami megszakadt? Nekem is volt 1x, de amúgy meg sosem csapott be eddig.

Voltál orvosnál, aki igazolta, hogy semmi sem volt nálad?

2015. nov. 27. 11:48
 5/20 mandiga ***** válasza:

Lehet kémiai, mondjuk nem hiszem. Orvosnál csak utána voltam. Minden rendben volt, vagyis azt hiszem, mert utána meg késett, ovu teszt pozitív sokáig, stb.

Vegyél facelle tesztet. Nagyon drukkolok!!!!


Viszont tettem fel egy kérdés.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2015. nov. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 mandiga ***** válasza:
2015. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Szerintem biztosan kémiai lehetett nálad, ugyanez volt nálam is korábban. Jöttek a pozitív tesztek, de nem volt látványos erősödés, aztán a hő leesett, ahogy nálad is, majd másnap meg is jött. A tesztcsík elhalványult, majd eltűnt.


Elég sok kérdést olvastam a One Step tesztekről, a válaszok alapján mindenkinek pozitív tapasztalata van vele kapcsolatban. Én is 6 hónapja használom, a mostanit és az augusztusit leszámítva, sosem volt pozitív, máskor egyértelmű hómező.

2015. nov. 27. 12:15
 8/20 A kérdező kommentje:

Most csak egy Pregimax Plusz van itthon (25-ös), ezt direkt nem akartam ellőni, csak ha már a 10-esek egyértelműen mutatják.

Ennek a használatával még várok pár napot, elvégre elvileg ez a gyengébb.

Köszönöm a drukkolást! :) Neked is a legjobbakat kívánom erre a ciklusra!

2015. nov. 27. 12:20
 9/20 mandiga ***** válasza:

Nem tudom mit gondoljak, én is sokat használom, viszont mindig hómező. A 25-ös teszttel még várj pár napot.

Ha van még a 10-ből, abból holnap is tesztelj egyet.

Kiváncsi vagyok.

Köszönöm a jókívánságot. :)

2015. nov. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem másik fajta one step van, ezt a feliratost nem szeretem ovu tesztben, mert valahogy halványabbnak tűnik rajta a pozitív. Mivel vegyes csomagot szoktam rendelni, inkább azt veszem, amelyik felirat nélküli, ott a sötétkék a terhességi, zöld az ovu.

Ez:

[link]

2015. nov. 27. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!